Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 13d. 16:08

Eivą talžė prie sanitarinės tarnybos vartų

Į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą 2 jauni vyrai atvedė šią kalytę. Kadangi mažylė, kaip jie teigė, rasta Zujūnuose, sanitarinė tarnyba jos neturėjo priimti. Tačiau išvedę už...

Į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą 2 jauni vyrai atvedė šią kalytę. Kadangi mažylė, kaip jie teigė, rasta Zujūnuose, sanitarinė tarnyba jos neturėjo priimti. Tačiau išvedę už tarnybos vartų tie du jauni vyrai kalytę pradėjo talžyti, spardyti, tasyti už pavadėlio. Darbuotojai pamatę, kad kalytę isiutę asmenys gali sužaloti, paėmė į tarnybą, o mes iš sanitarinės tarnybos į laikiną namų globą, tikintis surasti naujus, atsakingus ir rūpestingus šeimininkus.

Eiva, labai labai draugiška, jaunutė kalytė. Visiškai neagresyvi. Sveikinasi su visais sutiktais lauke. Nesipeša su jokiais gyvūnais.

Labai tvarkinga. Namie nedaro, kantriai laukia, kol bus išvesta. Labai klauso šeimininko. Toli niekur nelėks. Visada greta kojos. Visa kupina energijos. Kamuoliukas ar kiti žaislai jai turėtų būti neatsiejami gyvenimo palydovai. Klusniai miega lovos gale. Kartais dainuoja pagal klasikinę muziką. Labai reikalauja žmogiškos meilės, tad nemanome, kad tiktų kaip kiemsargis. Plius, yra bailiukė, jei kas smarkiau beldžia į duris, kai ji būna viena, urzgia, bet ir apsisisioja.

Išmoko komandą sėdėt. Labai protinga kalytė. Rytais, kai išgirsta žadintuvą puola glaustytis, bet jei pamato, kad nejudi, laukia sekančio žadintuvo. Nuo stalų vagia maistą, o tiksliau-daržoves. Pasikvietęs, visad jos sulauksi, atbėgs tuoj pat. Puiki žaidimų draugė aktyviems žmonėms. Senoliams manome, kad nelabai tiktų. Turintiems mažų vaikų – taip pat nelabai, nes kartais besiusdama grybšteli dantukais (labai nesmarkiai, bet mažam vaikui turbūt skaudėtų). Gaudo savo uodegą, taip keldama visiems nuotaiką. Kai nieko nėra namie, nekelia jokių neramumų ir skandalų. Tyliai laukia visų pareinant.
Nukirminta ir nublusinta, paskiepyta

Jei norite suteikti Eivai namus, susisiekite, prašome, tel. Nr. 865354521, 865623972 ar info@beglobis.com

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt