Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 27d. 14:20

Elegantiškoji Lada ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Parduotuvėse šiuo metu itin gausu ryškiaspalvių reklaminių šūkių ir plakatų: „Didysis žiemos išpardavimas", „Nuolaidos net iki 75 %", „Didysis kainų sprogimas", „Du už vieno kainą!" ir taip toliau.

Parduotuvėse šiuo metu itin gausu ryškiaspalvių reklaminių šūkių ir plakatų: „Didysis žiemos išpardavimas", „Nuolaidos net iki 75 %", „Didysis kainų sprogimas", „Du už vieno kainą!" ir taip toliau.

Daugelis susiviliojame bent jau užsukti ir pasižiūrėti, kiek kainuoja mūsų nusižiūrėta prekė. Tada neatsispyrę pagundai įsisukame į pirkimo karuselę: o, štai nuolaida trąšoms, vadinasi, reikia ir gėlytės, o jai ir naujo vazono... Hm, visai šauniai prie šios akcinės rankinės derėtų štai tie puikūs nupiginti bateliai, o, dar ir ta suknelė... Ir taip be galo.

Mūsų straipsnelio herojė Lada irgi buvo „nupirkta" akcijos „Du už vieno kainą" metu. Žmonės pirko sodybą, priedo gavo šunį. Naujiesiems kalaitės šeimininkams nebeliko nieko kito, kaip tik sutikti su „akcijos" sąlygomis, kitaip ji būtų užmigdyta. Senieji sodybos šeimininkai pasakojo, kad Lada buvo rasta beklaidžiojanti Lazdijų rajono miškuose, suvargusi, sušalusi. Jie parsivedė kalaitę namo ir... pasiūlė tai, ką galėjo pasiūlyti geriausia - gyvenimą prie būdos. Taigi žavioji ir elegantiškoji Lada ieško naujų namų.

Lada - jaunutė, lieknutė, gležna. Sterilizuota, aktyvi, žaisminga ir labai komunikabili, nepiktybiška, kantri. Tolerantiškai reaguoja į mažo vaiko žaidimus ir meilumo priepuolius, kurie kartais būna kiek brutalūs. Taigi ją drąsiai galima laikyti vaikų turinčioje šeimoje, kur Lada taps gera jų bičiule.

Dabar ji gyvena lauke ir atlieka sargo funkcijas, todėl mažoje erdvėje ar nedideliame bute, pradžioje gali jaustis nejaukiai, tarkim, kaip dramblys indų parduotuvėje (nors mes nežinome koks jos gyvenimas buvo iki būdos). Ne tik grakšti Lados išvaizda, bet ir patirtis parodė, kad ji turi medžiotojos kraujo. Aktyviai ir rezultatyviai medžioja smulkius graužikus, laukinius ir globėjų kiemo paukščius.

Gal šiose nuotraukose atpažįstate pasiklydusią savo, draugų ar giminaičių augintinę? O gal galite Ladai pasiūlyti namus su nuosavu kiemu, kur dieną ji galėtų laisvai lakstyti (sutikite, tokiam šuneliui reikalingas fizinis krūvis) ir sargauti, o nakčiai mielai įsitaisytų Jūsų pašonėje?

Skambinkite: 8-670-31613

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt