Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 30d. 14:52

Emai reikalinga laikina globa arba namai

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Ema (3-4m.) – gyvenimo mėtyta ir vėtyta katė, ne vienus metus valkatavo, tad gyvenimas rožinis tikrai nebuvo, baigėsi jos valkatavimas tuo, kad sunkiai susirgo... nebegalėjau jos...

Ema (3-4m.) – gyvenimo mėtyta ir vėtyta katė, ne vienus metus valkatavo, tad gyvenimas rožinis tikrai nebuvo, baigėsi jos valkatavimas tuo, kad sunkiai susirgo... nebegalėjau jos palikt lauke ir parsitempiau dar vieną prie gausios kompanijos, gydymui. Ką apie ją pasakyt? Žmonių nebijo, bet ir švelnumą rodyt neskuba (kad ir nėra dėl ko jai būti švelniai mano atžvilgiu, manau, jei ją kas paims, turės užsitarnauti jos pasitikėjimą.

Norėtume, kad ją paimtų kokie mieli žmonės, kurie leistų jai būti savimi: štai tokia kiek nepriklausoma, turinčia savo asmeninį gyvenimą. Norėtume, kad turėtų galimybę laisvai vaikščiot į lauką, nes nežinia ar ji kada gyveno namuose. Galbūt bute ji tiesiog blogai jaučiasi.

Ema SKUBIAI IEŠKO NAMŲ arba bent jau laikinos globos! Ji jau dabar neturi kur prisiglausti..! Pasidalinkim visi šiuo prašymu, pasiūlykim draugams, giminėms, pažįstamiems. Pagalba labai labai reikalinga!

Ačiū visiems labai!


Galintis padėti kreipkitės 861558898;  868973782.

http://rainiukas.lt/

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt