Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erfurto gatvės gražuoliai ieško namų!

Šaltinis: 15min
0
A A

Toks jausmas, kad Erfurto gatvėje (Lazdynuose) kažkas paleido kačiukų „bombą“ ir... Jų tapo pilna prie kiekvieno namo. Ir štai iš po balkono išlendo neįprasta, melsvai pilka,...

Toks jausmas, kad Erfurto gatvėje (Lazdynuose) kažkas paleido kačiukų „bombą“ ir... Jų tapo pilna prie kiekvieno namo. Ir štai iš po balkono išlendo neįprasta, melsvai pilka, kone „kilmingai“ atrodanti galvytė. Pavadinome jį Furtu.
Išties Furtas labai primena rusų mėlynojo mišrūną, nors jo mamytė visiškai juoda, o kartu su juo atkeliavusi sesė irgi į jį nepanaši. Du, maždaug 3 mėnesių iš po balkono išgelbėtus kačiukus iš pradžių įkurdinome klinikos stacionare, nes abu buvo pasigavę kačių gripą, kurį reikėjo skubiai gydyti. Dabar kačiukai jau sveiki, nukirminti ir paskiepyti glaudžiasi pagrindinėje „Naminukų“ buveinėje.


Furtas- baikštokas, iš pradžių gąsdina visus, kas artėja prie jo, tačiau paėmus ant rankų ir pradėjus glostyti, nusiramina, pradeda murkti, mėgaujasi. Tiesa, sekantis priėjimas dažniausiai prasideda taip pat, todėl Furtui dar reikia laiko, kad patikėtų žmogumi. Taip pat pastebėjome, kad Furtas- labai priklausomas nuo savo sesės Erfutės: ją globoja, prausia, pabara, kartais paerzina, tačiau bet kokiu atveju jiedu turi stiprų tarpusavio ryšį.

Erfa- nuostabi, greitai adaptuojasi naujoje aplinkoje, labai žaisminga, subtiliai ir gražiai bendrauja su žmogumi, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, jau „nuparazitinta“ ir paskiepyta. Iš pirmo žvilgsnio pagalvotum,- juoda katytė, bet įsižiūrėjus pamatai, kokia ji netradicinė: jos juodas kailis turi gražaus įrudžio, kai kur švelniai „rainuotas“, iš ausyčių styro balti „šepetukai“, o akytės gražios kaip migdolai.

Abu katinėliai patį savo gražiausią gyvenimo amžių yra priversti leisti prieglaudos narvelyje, o juk taip norėtųsi, kad jie jau dabar laiką leistų tikruose namuose, gerų šeimininkų draugijoje. Tiesą sakant tyliai svajojame, jog Furtas su Erfa surastų vienus namus ir graži jų draugystė tęstųsi...


Jei galite padovanoti Furtui, jo sesutei arba jiems abiems namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)! (Jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt