Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fėja ieško globos arba namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Švarutė, baltutė, rodos ką tik nuo sofutės nulipusi, išėjusi pasivaikščioti ir netyčia užsukusi į turgų prie žuvimi kvepiančio kiosko paskanauti žuvyte. Pati tokia mažutė trumputė...

Švarutė, baltutė, rodos ką tik nuo sofutės nulipusi, išėjusi pasivaikščioti ir netyčia užsukusi į turgų prie žuvimi kvepiančio kiosko paskanauti žuvyte. Pati tokia mažutė trumputė atrodo dar vaikas, o po širdele jau plazdėjo būsimieji vaikeliai.

Nenorėjome tikėti, kad neturi namų, nes šalia turgaus driekiasi gatvės su nuosavais namais iš kur gatvę perbėgi ir jau esi turguje. Bet... ji ateidavo kas rytą, darėsi vis nešvaresnė, purvinesnė, o po kokių dviejų savaičių pasaulį išvydo kačiukai.

Turėjusi namus, o negailestingai išmesta į gatvę, nes pradėjo storėti jos liaunas liemuo.

Katytė labai meili, glaustosi prie žmogaus, galima paimti ant rankų, pati lipa ant kelių. Dabar ji rūpestingai prižiūri savo tris vaikelius. Gavusi numestą kąsnelį, skuba neša mažiesiems - pirma jiems, o jai - kas lieka. Maitinančios moterys vadina ją Fėja.

Jai labai reikia namų. Jeigu norėtumėte išgelbėti šitą mielą gražią nedidukę katytę, pasirūpinčiau jos atvežimu. Kačiukams taip pat reikalinga globa, juos jau galima atskirti nuo mamos, tad nebūtinai jie turi būti vienuose namuose, galima ir po vieną priglausti, bet dabar jie dar pratinasi prie žmogaus. Kol kas paimti ant rankų nesileidžia, bet palaipsniui turėtų išdrąsėti.  

Gargždai, tel. 8 614 94359 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt