Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gabi ieško taksų mylėtojų – nori būti jų mylimu šunimi (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Gabi – viena iš buvusių „SOS gyvūnų“ prieglaudos globotinių. Buvo padovanota, rodės, į gerus namus atsakingiems žmonėms. Deja, vieną dieną Gabi vėl atsidūrė prieglaudoje.

Gabi – viena iš buvusių „SOS gyvūnų“ prieglaudos globotinių. Buvo padovanota, rodės, į gerus namus atsakingiems žmonėms. Deja, vieną dieną Gabi vėl atsidūrė prieglaudoje: žmonės, matę, kaip ją pririša prie medžio ir palieka, atvežė šunytę pas mus.

Pirmosiomis dienomis prieglaudėlėje Gabi jautėsi šiek tiek pasimetusi, vis išgąstingai klausėsi įvairiabalsio keturkojų choro, bet netrukus jau strakaliojo ir siautė su likimo draugais, žaidino savanore ar ramiai parpė kur nuo saulės pasislėpus.

Gabi maždaug vieneri. Ji mišrūnė, tačiau labai panaši į taksą – trumpakojė ir ilgaaaaa. Turim prisipažinti, kartais papravardžiuojam ją Šunyte Dešryte. Gabi dėl to visai neįsižeidžia, o tik ir laukia, kad kas paglostytų ar – dar geriau – palakstytų kartu, pasiaustų. Vizga, maskatuoja, strakalioja ant dviejų galinių kojų kviesdama prieiti ir paglostyti. Labai mėgsta pasivaikščiojimus, yra tvarkinga: dienas prieglaudoje leidžia lauke, naktimis miega viduje, ir visada kantriai laukia, kol bus išvesta pasivaikščioti (moka gražiai eiti su pavadėliu).

Gabi labai džiaugiasi žmogaus draugija, tačiau nėra įkyri. Gražiai elgiasi prie stalo – nekaulija maisto, o susirango ir snūduriuoja glostoma, sapnuoja pilvą išvertus. Nėra triukšminga, tačiau džiaugsmingai žmogų pasveikina keliais dusliais „au“ ir lauke neatsispiria bandos jausmui – „sargauja“ su kitais prieglaudos šunimis.

Gabi nedidukė, bet ne bailė, nemanykit. Už ją tris kartus didesnis šuo jos negąsdina: strykt ir už ausies! Nepasiekia ausies stryktelėjus nuo žemės, užsikaria kur aukščiau (pvz., ant būdos) ir čiumpa tą skanią svetimą ausį, žaisdama, žinoma. Protinga, gudri Gabi. Draugiška ir lipšni. Gabi “ kambarinis šuo, jos kailis nepritaikytas žiemojimui lauke. Jai būtinas pakankamas fizinis aktyvumas, turi būti sudarytos sąlygos jaunatviškai energijai išlieti. Gabi sutaria su kitais šunimis (tiesa, ne su visomis kalytėmis), tačiau negalime garantuoti dėl katinų. Ji sveika, paskiepyta ir sterilizuota.

Užsukite susipažinti į prieglaudėlę (Minsko pl. 33A, Vilnius) arba pasiskambinkite dėl daugiau informacijos +37068339826 (Nadia) arba +37067734002 (Algita).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt