Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gal galime padėti gatvėje susirgusiam katinui?

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sulaukėme pranešimo apie galimai sergantį „PSP katinėlį“ Naujojoje vilnioje (Genių g.). Laiške Lukas rašė, kad katinėlis prie jo namo gyvena jau antrus metus, yra šeriamas ir...

Sulaukėme pranešimo apie galimai sergantį „PSP katinėlį“ Naujojoje vilnioje (Genių g.). Laiške Lukas rašė, kad katinėlis prie jo namo gyvena jau antrus metus, yra šeriamas ir neatrodo, kad būtų skriaudžiamas, bet paskutiniu metu kelia gailestį, nes jo sveikata akivaizdžiai sustreikavo.

Katinėliui teka seilės, jo liežuvėlis dažniausiai iškištas ir sunkiai kramto maistą. Galbūt užpuolė kalcivirozė, gal dantų problemos, tačiau neparodžius veterinarui spėlioti neverta. Katinėlį pagauti bėdų nebūtų, nes žmonėmis pasitiki. Gal galime kartu pagerinti jo gerbūvį?

Pradžiai planas būtų, nuvežti pas veterinarą, išgirsti prognozes ir paprašyti, kad paskirtų gydymą. Kadangi gydymas žiemą ir dar lauke praktiškai neįmanomas, tad jam gydymo laikotarpiui LABAI REIKIA NAMŲ GLOBOS arba kitu atveju- klinikos stacionaro... (O šiuo metu jis pilnas „Naminukų“ gyvūnų...)

Neatsiradus tolimesnei globai arba namams, šis katinėlis pasveikęs grįžtų į savo teritoriją, tačiau jam žiemai reikėtų parūpinti bent jau putplasčio namuką, nes šiuo metu jis jo neturi. Na, žinoma,  pirmiausia jam norėtųsi suteikti šansą būti pastebėtam ir surasti namus, tačiau dėl suprantamų priežasčių ir stacionaro įkainių jis negali ten tiesiog „apsigyventi“.

Gal galime bendrom jėgom padėti šiam katinėliui kuo greičiau sulaukti tinkamos pagalbos? Mes labai prašome prisidėti prie šio ligoniuko gydymo. Paaukoti galite į „Naminukų“ sąsk. Mokėjimo paskirtyje nurodant „N.Vilnios katinėliui“:

VšĮ „Naminukai“
Kodas: 302712405 
A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank)

Taip pat būsime labai dėkingi jei kas pasiūlytų jam šiltą vietelę savo namuose, kol pagydytume. Namų globoj tai vyksta daug greičiau nei stacionaruose. Globėjus aprūpintume kraiku, maistu, vaistais, jei reikia ir narvu. Dėl globos skambinkite „Naminukams” 8 648 30077 (Vilnius).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt