Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geiša – „gyvenimas toooks gražus“

Šaltinis: 15min
0
A A

Jei Geiša galėtų kalbėti, ji pati taip ir pasakytų „gyvenimas toooks gražus“. Tai kas, kad Geiša neturi vienos akytės, tai visiškai niekaip neveikia katytės nei grožio, nei...

Jei Geiša galėtų kalbėti, ji pati taip ir pasakytų „gyvenimas toooks gražus“. Tai kas, kad Geiša neturi vienos akytės, tai visiškai niekaip neveikia katytės nei grožio, nei charakterio. Geiša – linksma, smalsi, miela mažulytė. Prieglaudoje Geiša priversta gyventi narve, tačiau kaip ji džiaugiasi kai yra išleidžiama iš narvelio ir gali pabėgioti, pažaisti, užlipti ant lentynų. Geiša tiesiog džiaugiasi gyvenimu. Miela, juodu žvilgančiu kailiuku, ši katytė yra geros nuotaikos užtaisas.

Per savo neilgą gyvenimą Geiša nebuvo lepinama likimo. Ja „rūpinosi“ viena moteris, kol Geiša buvo maža, o vėliau, kai Geiša užaugo, moters „gailestis“ kažkur dingo ir ji tiesiog pridavė katytę į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą, kurioje pabuvusi Geiša  susirgo. Perėmėme kačiukę į savo globą, vežėme į veterinarijos kliniką, neabejingų žmonių paaukotomis lėšomis gydėme, ir Geiša pasveiko. Pasveiko, ir dabar džiugina mus savo gera nuotaika, linksmumu ir smalsumu.

Jeigu jums, kaip ir mums, Geiša sužavėjo širdis, skambinkite ir suteikite katytei namučius, kad nereikėtų šiam žaviam padarėliui glaustis prieglaudos narve. Geiša tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, jau sterilizuota.

Jei galite suteikti Geišai namus, skambinkite 865244093, 865354521

http://www.beglobis.com/
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt