TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gerosios Vilties gatvės pamestinukė Viltė tikisi rasti namus

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Mes niekada nesusimąstome apie tai, kiek kainuoja gyvenimas, meilė, laimė ar bent jau viltis... Visa tai atrodo tokie elementarūs, savaime suprantami dalykai, kad galvoti apie...

Mes niekada nesusimąstome apie tai, kiek kainuoja gyvenimas, meilė, laimė ar bent jau viltis... Visa tai atrodo tokie elementarūs, savaime suprantami dalykai, kad galvoti apie tai, rodos, net neverta. Pradėjus gilintis suvoki – šie dalykai yra neįkainojami.

Nuostabios trispalvės viltis gal taip ir būtų mirusi su atėjusiais negailestingos žiemos šalčiais, jeigu ne žinutė gyvūnų mylėtojų tinklalapyje.

„Šiandien užmačiau labai liūdnas akeles. Katytė tupėjo Gerosios Vilties stotelėje. Šalia jos būriavosi žmonės kurie vis atvažiuodavo ir išvažiuodavo, jos akys nepailsdavo ieškoti. Kuomet ėjau atgal į stotelę, pamačiau ją besiglaudžiančią prie moters rankinuko... Moteris išvydusi, kad ši valkatėlė prisilietė prie jos prabangaus aksesuaro, iš pasišlykštėjimo ėmė spiegti ir vyti ją tolyn...

...Aš noriu, kad ši trispalvė katytė per Šv. Kalėdas sugalvotu norą gauti antrą šansą turėti namus... Padėkime... Reikalinga pagalba... Plyštančia širdimi palikau ją ten, juk pro šalį praeinantys žmonės toli gražu neatitinka stotelės pavadinimo – Geroji Viltis...“

Ir padėjo, ir atsirado gerų žmonių, kurie neliko abejingi gyvybei. Sugavo, nuvežė į veterinarijos kliniką. Pasirūpino, kad katytė saugiai ten įsikurtų. Ir netgi, naujam gyvenimui suteikė naują vardą – Viltė.

Viltė – jauki, švelni, rami, meili katytė. Faktas – kažkada buvusi naminukė. Dabar nesigilinsim dėl kokių priežasčių ji per didžiuosius šalčius atsidūrė lauke, kodėl neramiu žvilgsniu sekiojo kiekvieną praeivį, tarsi ieškodama pažįstamo veido ir švelniai glausdavosi prie kiekvieno ją pakalbinusio žmogaus. Nepagalvojo „tie anie“, kad išmetė laimę iš namų, nes nuo seno juk sakoma, kad trispalvės katytės tik laimę į namus neša.

Ieškome Viltei pačių pačiausių, pačių geriausių ir šilčiausių namų. Tiek iškentusi, tiek išvargusi trispalviukė to nusipelnė. Suteikite jai tai, neatimkite vilties, leiskite jai mylėti ir gyventi. Ji pasiruošusi į Jūsų namus atnešti laimės tiek, kiek reikės, tiek, kiek jos maža, tyra širdelė pajėgs.

Na, o žaviajai gražuolei palinkėsime: „Vilte, nebeverk dėl to, kas buvo praeityje, pamiršk tai. Džiaukis tuo, ką turi dabar ir tuo, kas tavęs dar laukia ateityje. Neprarask vilties, mieloji, šventė ateis ir į tavo kiemą“.

P. S. Artimiausiu metu veterinarijos klinikoje Viltės laukia kelios ne itin malonios, bet privalomos procedūros – sterilizacija ir skiepai, po kurių ji mielai iškeliautų tiesiai į naujų šeimininkų glėbį.

Jeigu galite Viltei visa tai pasiūlyti, skambinkite: 861460885 (Irena).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Viltis

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt