2012-09-24 10:40

Grakščioji Lėja ieško namų (nuotraukos)

Pasaulis toks didelis ir šviesus, ir aš jį myliu!
/ Įkrauk reporterio nuotrauka

Pasaulis toks didelis ir šviesus, ir aš jį myliu!

O narvo nemyliu, ne, verkiu čia, bet sako, kad alternatyva būtų buvus dar liūdnesnė. Tokia šalta ir tamsi, kad net galvoti nesinori.

Aš labai graži ir smagi, uodegytė striuka, snukelis visai kaip levretės, tik nesu tokia perkarusi. Pats tas. Mėgstu pasivaikščioti, daug ir domiai, viską tyrinėti, naujo kažką atrasti, galiu ir pabėgėti šalia žmogaus, na tai kas, kad kojytės tokios plonos. Mėgstu šokinėti, strikinėti, prašau žmogaus dėmesio, nors ir neskaliju. Ir tai ne visiems patinka... Liūdna pagalvoti, kad dėl to mane ir atidavė. Netikite, klausiate - dėl ko, dėl ko? Nagi dėl šokinėjimo, taip taip!

Bet nemanykite, nesu piktuolė, nesu agresyvi, anaiptol... Myliu žmogų, mėgstu prisiglausti, man su juo saugu ir šilta. Esu tiesiog turbo užtaisiukas, au!

Lėja šiuo metu "SOS gyvūnų" prieglaudoje, Minsko pl. 33a. (http://sos-gyvunai.lt/lt/apie/zemelapis.php), dėl jos skambinti tel. 8 683 69502, Ilona, rašyti info@sos-gyvunai.lt. Ji visai jaunutė, miela ir draugiška kalytė, labai graži, labai patikliomis akimis. Sterilizuota.

Labai tikimės, kad greitai atsiras žmonės, kurie šią mažylę priglaus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą