Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gražuolis Memfis ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

LGGD Vilniaus skyriaus naujokas - ilgakojis dičkis Memfis. Deja, nėra jis naujokas benamio rolėje - jau nuo 2012 m. vasario, sugautas Nemenčinėje, glaudėsi gyvūnų sanitarinės tarnybos Grinda narve. 2012 m. liepą persikraustė į gyvybės vagonėlį ir ... iš karto pasipylė savanorių komplimentai.

LGGD Vilniaus skyriaus naujokas - ilgakojis dičkis Memfis. Deja, nėra jis naujokas benamio rolėje - jau nuo 2012 m. vasario, sugautas Nemenčinėje, glaudėsi gyvūnų sanitarinės tarnybos Grinda narve. 2012 m. liepą  persikraustė į gyvybės vagonėlį ir ...  iš karto pasipylė savanorių komplimentai.

Memfis vertas kiekvieno jam išsakyto pagyrimo - jis nepaprastai meilus ir geros širdies šuo.  Jis aukštaūgis ir energingas, tačiau ir labai supratingas - suvokia, kad šalia einančiajam gali būti sunku laikyti jį už pavadžio, tad labai netempia. O kai jau nesuvaldo noro pasileisti laukais ir būna už tai sudrausmintas - reaguoja nepaprastai klusniai - žvelgia tiesiai į akis bandydamas suprasti, ko iš jo reikalaujama, stengiasi eiti gražiai greta, nepamiršdamas priglausti galvą prie kojos - ir taip užsitarnauti ausies pakasymą, ką nepaprastai mėgsta - kaip ir bet kokį kitą žmogaus rankų švelnumą.

Memfis yra jaunas (2-3 metų amžiaus), gyvybingas, energingas, nesitveriantis savame kailyje iš gyvenimo džiaugsmo ir meilės žmogui - tai matosi iš jo spindinčių akių, apvestų dailiais šviesiais akinukais. Nepaprastai gaila palikti jį uždarytą narve, kai jam norisi tik glaustis šalia, eiti ilgiems pasivaikščiojimams, būti kartu ir mylėti savo žmogų.

Kviečiame jus atvykti susipažinti su Memfiu (L. Giros g. 131, Vilnius) - viliamės, gal tai bus toji brangi akimirka, kai žmogus ir šuo atranda vienas kitą ir tampa draugais visam gyvenimui?

Kontaktai: Indrė (8-616-15454).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt