Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Halės turgaus kačiukų septynetukas prašo pagalbos!

Šaltinis: 15min
0
A A

„Naminukai“ sulaukė pagalbos prašymo iš Galinos, kuri netoli „halės turgaus“ maitina nemenką koloniją kačių. Pasirodo ten jau kurį laiką, suręstam varganam „namelyje“ gyvena...

„Naminukai“ sulaukė pagalbos prašymo iš Galinos, kuri netoli „halės turgaus“ maitina nemenką koloniją kačių. Pasirodo ten jau kurį laiką, suręstam varganam „namelyje“ gyvena daugiavaikė kačiukų šeimynėlė (net 7!) su savo mamyte.


Atvykę, supratome, jog pasirodėme pačiu laiku... Kačiukai maždaug 1 mėn. amžiaus jau pradėję sirgti. Kelių kačiukų akytės dar gražios, bet tai gali būti tik laiko klausimas. Deja, trijų katinėlių akių būklė jau kelia nerimą: vokai stipriai išburkę, raudoni, ant vieno kačiuko akyčių jau matomi „balkšvumai“. Todėl nieko nelaukę susipakavome šeimynėlę ir išsivežėme, tam kad galėtume nedelsiant pradėti gydymą, o vėliau surasti gerus namus.


Kadangi kačiukams vos 1 mėn., jų mamytė keliavo kartu (pagavome su gaudykle). Šią kompaniją drąsiai galime vadinti berniukiška- net 6 kačiukai ir tik 1 „panelytė“.


Labai prašome paramos šios gausios šeimynėlės gydymui ir išlaikymui. Šiai dienai manome, trims prasčiausiai atrodantiems kačiukams reikės „synulox“ antibiotikų kurso, vitamino c, taip pan visiems kačiukams ir jų mamai priemonių nuo parazitų, kokybiško maisto, vėliau- mamytės lauks sterilizacija.


Jei tik galite pagelbėti išsaugoti nuostabią 8 narių šeimynėlę, paaukoti galite į „Naminukų“ sąsk. Mokėjimo paskirtyje nurodant „Halės kačiukams“:


VšĮ „Naminukai“
Kodas: 302712405 
A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank)


Taip pat, jei nuotraukoje pamatėte kačiuką, kurį norėsite priglausti su visam (kai pagydysime), skambinkite „Naminukams” 8 648 30077 (Vilniuje)!


P.s. Prieš skambinant labai prašome gerai apgalvoti savo galimybes laikyti gyvūną ne tik šiuo momentu, bet ir toli į ateitį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt