Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 3d. 14:38

Heteras: akelė lyg dangus, akelė lyg žemelė

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Labai didelė įvairovė pas mus atkeliaujančių gyvūnėlių. Įvairiems skoniams, kaip sakoma. Vieni labai panašūs į kurią nors veislę, kiti vienetiniai ir nepakartojami. O kai kurie...

Labai didelė įvairovė pas mus atkeliaujančių gyvūnėlių. Įvairiems skoniams, kaip sakoma. Vieni labai panašūs į kurią nors veislę, kiti vienetiniai ir nepakartojami. O kai kurie tokie išskirtiniai, kad galima tik stebėtis Motulės Gamtos kūrinėliu. Vieną tokį nepaprastą, labai įsidėmėtiną šunelį ir norime jums parodyti.

O mes turime keturkojį stebukladariuką, atvykusį iš karantinavimo tarnybos. Jis turi didelę galią savo žvilgsniu kilnoti žmogų nuo vieno metų laiko į kitą. Ir visą tai vis daro tiesiog akimirksniu, smagiai šokinėdamas aplinkui ir skvarbiai žvilgtelėdamas tau į akis. Pagalvojote, kad tokių dalykų nebūna? Ogi, atvykite susipažinti su Heteru ir patys pamatysite. Pasižiūrės jis į jus savo žydros akytės tyrumu ir pasijusite lyg šiltėjančio pavasario dangų išvydę, tokį skaidrų ir beribį. Tada Heteras šoktels į šoną ir įsmeigs į jus rudą žvilgsnį, pamatysite tamsiais rudeniškais lapais nudengtą žemę, merkiamą šalto lietaus. Vykstelėjęs uodegėlę šunelis pasisuks dar kartelį ir prieš jūsų akis nuvilnys mėlynuojanti vasariška jūra. Nenustigs Heteras vietoje, strikstels ir vėl, o jus užlies niūrus žiemos sustingdytos žemelės šaltis.

Šunelis kastruotas ir būtų labai laimingas, galėdamas savo magiškais žvilgsniais džiuginti šeimininkus. O gal atsirastų ir norinčių savo namuose laikinai pagloboti mūsų Heterą?


Kaunas, 865282924, neringa@penktakoja.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

06:21
02:48:11
16:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt