2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 01 04

Idealaus charakterio Stela ieško namų

Stela – dar visai jauna, apie trijų metų kalytė. Sterilizuota. Ji – išskirtinis šuo. Labai išlaikyta, santūri, niekada nelys įkyriai, labai jaučia žmogaus nuotaikas. Stela  sargi....
Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Stela – dar visai jauna, apie trijų metų kalytė. Sterilizuota.
Ji – išskirtinis šuo. Labai išlaikyta, santūri, niekada nelys įkyriai, labai jaučia žmogaus nuotaikas.

Stela  sargi. Šeimininką ir namus gina ir saugo, bet kartu ir paklusni, bei lengvai suvaldoma. Tuo ruožtu namuose be galo miela, gera, ištikima, sutaria su katėmis.

Ši kalytė buvo patekusi į „Grindą“, Vėliau ją priglaudė „Gyvybės vagonėliai“. Stela kantriai laukė naujų šeimininkų. Jos gilus ir liūdnas žvilgsnis nepalikdavo abejingų. Galiausiai Stela buvo padovanota, šeimininkė negalėjo atsidžiaugti ja, kokia tvarkinga, protinga, savo reikalus atlieka tik lauke, visada jaučia žmogaus emocijas, niekada be reikalo nelenda į akis. Su ja saugu išeiti į lauką bet kuriuo paros metu.

Atsitiko nelaimė, Stelos šeimininkę užklupo labai sunki liga ir Stela vėl būtų turėjusi keliauti į „Gyvybės vagonėlius“. Jos pagailo „Gyvybės vagonėlių“ savanorei ir Stela laikinai glaudžiasi jos namuose, tačiau tai labai labai laikina...Stela nenori grįžti į narvą, Stela verta pačių geriausių namų ir šeimininkų, kuriems bus ištikima iki paskutinio atodūsio.

Nors nuotraukose Stela atrodo nemaža, iš tiesų ji vidutinio dydžio. Kadangi turi trumpą kailiuką, puikiai galėtų gyventi bute, arba nuosavo namo viduje. Priglaudę Stelą niekada nesigailėsite, ji tikrai to verta. Stelos vertė visom prasmėm netgi sunkiai pamatuojama. Tai išskirtinis šuo ir tai pajuntama netgi trumpai su ja pabendravus.

Dėl Stelos skambinkite: +37067671317, +37061421120
Rašykite: [email protected]

Vilnius

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt