Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieškau naujų namų!

Šaltinis: 15min
0
A A

Šis mažylis atvyko iš garažų, kur gimė su daug broliukų ir sesučių. Atrodo tai turėtų būti laukinis šuniukas? Gal jis toks ir buvo, bet kai šalia atsiranda Žmogus, tas, kuris...

Šis mažylis atvyko iš garažų, kur gimė su daug broliukų ir sesučių. Atrodo tai turėtų būti laukinis šuniukas? Gal jis toks ir buvo, bet kai šalia atsiranda Žmogus, tas, kuris myli, kuris glosto, kuris glaudžia prie širdies, tas, kuris maitina, žaidžia, tas, kuris atstoją mamą, baimės nebėra. Ir laukinis šuniukas tampa be galo prieraišus, jis jaučiasi saugus už nugaros, jis žvelgia tiesiai į akis!

O Jums reiktų pamatyti tas akytes! Šuniukas buvo rastas pats pirmas, atvežtas į sanitarinę tarnybą, tad apsistojo savanorės Linos namuose. Labai norėtumėm, kad iš ten jis išvyktų tiesiai į savo naujus namus. Pirmas mano įspūdis – labai labai protingas mažylis. Vaikšto išdidžiai, rimtas, išgirdęs garsus bėga prie durų, santūrus....Retas toks mažylis, kuris jau sekioja Liną žvilgsniu, neatsilieka, visur šalia šalia....Tad atkreipkit dėmesį! Tokie šuniukai bus visi, kurie atvyko iš ten! Nors bus didesnio ūgio(šitą žinom tikrai), bet tai tikrai bus protingi, rimti šuneliai.

Kreiptis į Liną 860678764

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt