Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieško namų: prieglaudinukai Jonius ir Sonia (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Kasdien, net ir šventinėmis dienomis į prieglaudėlę atvyksta po keletą gyvūnėlių iš įvairių Lietuvos kampelių. Išduoti, sužaloti, išsigandę, alkani ir ligoti.

Kasdien, net ir šventinėmis dienomis į prieglaudėlę atvyksta po keletą gyvūnėlių iš įvairių Lietuvos kampelių. Išduoti, sužaloti, išsigandę, alkani ir ligoti. Savanoriai deda daug pastangų, kad šie keturkojai atsigautų, pasveiktų ir, svarbiausia, patikėtų žmogumi. Norisi jums pristatyti kiekvieną, nes kiekvienas iš jų vertas atskiro dėmesio. Kaip jau žadėjome, stengsimės jums parodyti po kelis mūsų globotinukus.

Šį kartą supažindiname jus su šuneliais Joniu  ir Sonia.

Jonius: nusipelnęs laimingos senatvės. Senas ir niekam nebereikalingas, iš Jonavos, todėl ir atsirado pas mus. Tačiau nugyvenęs tiek metų, kažkam atitarnavęs, galbūt kaip sargas ar kaip draugas, šuo nusipelnė laimingos ir ramios senatvės. Sunku tikėtis, kad bus daug norinčių jį priglausti, kai aplink tiek jaunų šunelių, tačiau labai norėtume, kad atsirastų TAS, kuris galėtų šiam šuneliui suteikti ramius ir laimingus senatvės metus. Šuo ramus, mažai loja, gyvena lauke. Ir paprasčiausiai LAUKIA...

Sonia: liūdesiuko kupina širdutė. Šių akių liūdesys per gilus, kad sukeltų gailestį. Bežiūrint į Sonią apima kaltė, kai norisi nukreipti žvilgsnį į šoną. Nes gėda šalia jos būti žmogumi, t.y., atstovu tos gyvūnų rūšies, kuri ją iki šiol tik skriaudė. Soniai 5-6m., ji rasta gatvėje, tad visai suprantama, kad kalytė turėtų nebetikėti gerumu. Bet ji švelniai priglaudžia savo galvelę prie žmogaus delno ir tyliai, ramiai laukia. Laukia to stebuklo - paglostymo. Joje nėra nė krislelio pykčio pasauliui, tik begalinis noras pajusti švelnumą, TAVO rankų švelnumą.

Kaunas, 865282924, 868542471

info@penktakoja.lt

www.penktakoja.lt

Taip pat būtume labai dėkingi už paramą išlaikant bei gydant šiuos prieglaudinukus:

LT107044060007669611 SEB

arba

LT497300010106206608 Swedbank

VŠĮ „Penkta koja

Įmokos paskirtis: Parama

Pervedant iš užsienio:

VŠĮ „PENKTA KOJA"

Birželio 23-os g. 6-36, Kaunas

LT497300010106206608 Swedbank;

Konstitucijos pr. 20A

03502 Vilnius

SWIFT kodas HABALT22

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt