Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 31d. 11:54

Ieškome pagalbos į „Grindą“ patekusioms naminėms katytėms iš Druskio gatvės

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Labai prašome susivienyti ir padėti! Spalio 30 d. Į „Grindą“ iš Druskio g. esančio socialinio būsto buvo atvežtas didelis kiekis naminių katyčių! Dalis kačių vakar buvo perimtos...

Labai prašome susivienyti ir padėti!

Spalio 30 d. Į „Grindą“ iš Druskio g. esančio socialinio būsto buvo atvežtas didelis kiekis naminių katyčių!

Dalis kačių vakar buvo perimtos organizacijų, veterinarijos stacionarų, bei privačių globėjų, tačiau pagalbos vis dar laukia 13 stresuojančių ir nieko nesuprantančių katyčių iš to buto!

Visi buvę to būsto katinėliai prižiūrėti, jaukūs, sterilizuoti/kastruoti (klausimų dėl sveikatos būklės kelia vos kelios katytės). „Grinda“ tokiems gyvūnams neretai reiškia pražūtį: šaltis, nepakeliamas stresas, knibždantys virusai- tokioje aplinkoje labai greitai krinta gyvūnų imunitetas ir jie suserga.

Pirmasis prašymas pats didžiausias: SKUBIAI IEŠKOMA LAIKINA GLOBA „Grindoje“ esančioms Druskio gatvės katytėms (prie išlaikymo prisidėtume, duotume maisto, kraiko, padėtume surasti nuolatinius namus)! Gal iš Jūsų atsirastų kas nors galintis laikinai priglausti bent po vieną katytę? Jūsų pagalba labai svarbi, nes jau dabar katytės baisiai stresuoja, atsisako valgyti, bijo net pajudėti!

Mieli globėjai, jei turite laisvą vietelę, prašau skambinkit „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Antrasis pagalbos prašymas: KATYTĖMS GRINDOJE ŠALTA! Kol jos laukia pagalbos, galbūt kas gyvenate netoli „Grindos“( L. Giros 131, Vilnius) ir galite nunešti Druskio gatvės katinėliams po kelis šiltus paklotėlius, ar patiesaliukus, jei tokių turite?

Reikalinga bet kokia pagalba ir pasiūlymai. Dėkojame jau prisidėjusiems ir dar žadantiems prisidėti prie šios gelbėjimo akcijos! 8 648 30077 („Naminukai“)

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt