Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 13d. 11:55

Ieškome prieš 7 metus dingusios erdelterjerės

Prieš 7 metus Priekulėje (Klaipėdos raj.) nežinia iš kur atsirado erdelterjerų kalytė. Dienas leisdavo sėdėdama prie parduotuvės ant laiptų. Buvo draugiška su visais. Kai...

Prieš 7 metus Priekulėje (Klaipėdos raj.) nežinia iš kur atsirado erdelterjerų kalytė. Dienas leisdavo sėdėdama prie parduotuvės ant laiptų. Buvo draugiška su visais. Kai susilaukė mažylių viena gera moteris priglaudė pas save. Mažyliams rado namus, o kalytę norėjo pasilikti visam laikui, bet kai moterį netikėtai paguldė į ligoninę, kalytė vėl liko gatvėje. Tada buvo iškvieta tarnyba, kuri išvežė kalytę į prieglaudą. Kai grįžusi iš ligoninės moteris puolė jos ieškoti norėdama susigrąžinti - nieko nepešė - buvo pasakyta kad ji padovanota, o informacijos apie tai negali suteikti. Moteris nesiliovė ieškojusi. Iš buvusių prieglaudos darbuotojų sužinojo, kad kalytė buvo nuvežta į Klaipėdos Tilžės turgų ir parduota, kad nupirko žmonės iš Klaipėdos rajono. Nuo tos dienos praėjo 7 m., bet viltis sužinoti apie erdelterjerės likimą nedingo.
Labai prašome padėti sužinoti, kaip susiklostė tolimesnis kalytės likimas. Gal kas nors ką nors prisimena ar žino, gal kaimynai ar pažįstami augino ar augina panašią kalytę. Jeigu turite nors menkiausios informacijos, labai prašome paskambinti tel. 865743318 Reginai, kuri už daugelio metų globą nori padėkoti ir atsilyginti kalytės globėjams.

Nuotrauka asociatyvi.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt