Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 20d. 09:06

Ilgi laukimo mėnesiai: šuo Mėjus ieško šeimininkų

Laukimas - tai labai nemalonus jausmas, nes nežinai kiek jis gali užtrukti. Tokį nemalonų jausmą patyrė vienas vargšas, bet labai geras šunelis Mėjus. Šuniuko istorija yra labai...

Laukimas - tai labai nemalonus jausmas, nes nežinai kiek jis gali užtrukti. Tokį nemalonų jausmą patyrė vienas vargšas, bet labai geras šunelis Mėjus. Šuniuko istorija yra labai paprasta.. Jis pateko į sanitarinę tarnybą. Buvo sugautas šungaudžių, tad neaišku ar šuniukas turėjo šeimininkus, kurie jo neieškojo, jis tiek ir terūpėjo ar buvo neatsakingų šeimininkų išmestas ir jau kurį laiką teko krimst benamio duonos. Šuniukas buvo atvežtas į sanitarinę tarnybą, kurioje gavo numerį  647 ir buvo uždarytas į narvą. Šuniuko gyvenime prasidėjo liūdnas periodas.

Mėjui labai sunku buvo priprasti prie narvo.

Šuniukas stebėjo kaip jo likimo draugai keliauja namo ar pas laikinus globėjus, į kitas prieglaudas. Jų vietą užimdavo kiti šuniukai. Mėjus laukė ir tikėjo, kad  ateis ir jo Žmogus.

Tačiau praėjo vasara, ruduo, atėjo žiema, o šunelis vis dar buvo uždarytas sanitarinės tarnybos narve.

Mėjus sulyso, jo rudas kailiukas pasikeitė ir pradėjo slinkti. Šunelio akytės užgeso, jis jau nebesidžiaugė gyvenimu ir nevizgino uodegyte,  pamatęs žmogų, tiesiog apatiškai gulėjo.

Po ilgų, dešimt laukimo mėnesių praleistų Grindos narve, šunelį paėmėm į geltonuosius vagonėlius. Kaip šuniukas džiaugėsi lauke: šokinėjo, vizgino uodega, bučiavo savanorius. Deja, jam tenka gyventi prie būdos ir ne nuosavos, o prieglaudos.

Mėjus yra vidutinio ūgio, mielas, judrus šuniukas. Išbuvęs tiek ilgai Grindoje, jis vis tiek labai draugiškas. Patinka jam vaikščioti, noriai bendrauja su žmonėmis ir  nori jų dėmesio. Šuneliui yra 7 metukai.

Mėjus labai ieško šeimininkų. Pastebėkite šį gražuolį ir neleiskite jam daugiau laukti, atvažiuokite su juo susipažinti į Gyvybės vagonėlius, Skydo g. 44A, Naująją Vilnią.

Dėl šunelio skambinkite tel. 860263641 ar 860386788

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:42
09:25
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt