Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 9d. 10:16

Ilkšius ieško prieglobsčio (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Apie šį itin niekuo - nei puošniu kailiuku, nei ypatingomis savybėmis - neišsiskiriantį katinėlį žinome nedaug. Tik tiek, kad jis gimė praėjusią vasarą viename Gedimino prospekto Vilniuje kiemų, kuriame buvo vykdomas P-S-P (programos Pagauk-Sterilizuok-Paleisk) projektas.

Apie šį itin niekuo - nei puošniu kailiuku, nei ypatingomis savybėmis - neišsiskiriantį katinėlį žinome nedaug. Tik tiek, kad jis gimė praėjusią vasarą viename Gedimino prospekto Vilniuje kiemų, kuriame buvo vykdomas P-S-P (programos Pagauk-Sterilizuok-Paleisk) projektas. To kiemo katinėliais besirūpinančios moters prašymu, nuo praėjusios vasaros pabaigos katinėlis globojamas namų sąlygomis. Gavęs mįslingą Ilkšiaus vardą (o gal jis ir yra katinėlio išskirtinis bruožas?), katulis yra gana draugiškas žmonėms, smalsus, tačiau prisibijo kitų gyvūnų, kurių globėjos namuose gyvena nemenkas būrelis. Tai kiek trikdo Ilkšiuko „drąsėjimo" procesą.

Deja, dabartinė Ilkšiuko globėja Gintarė nebegali savo namuose glausti gyvūnų ir turi kuo greičiau surasti visiems naujus globėjus... Ne išimtis ir Ilkšius...

Kaip jau minėjome, apie Ilkšių žinome nedaug. O ir dabartinės gyvenimo sąlygos neleidžia išsamiai atsiskleisti katinėlio charakteriui. Todėl, matyt, drąsiai Ilkšiui galėtume suteikti pvz., operetinį Misterio X vardą (gal mėgstate I. Kalmano kūrybą, nuskraidinančią į prašmatnumu ir didybe alsuojančią imperinę Vieną?). Arba „paversti" jį romėnu ir pakrikštyti Terra Incognita. Jei nesižavite lotynų kalba ir senovės Roma neaudrina vaizduotės, pavadinkime jį tiesiog Paslaptinguoju.

Taigi, Misteris Terra Paslaptingasis (kažin, katinėlis sugebės įsiminti tokį „klampų" vardelį) kviečia Jus leistis į kelionę, kurioje galite tapti Kolumbu, Magelanu, Amerigo Vespuči, Džeimsu Kuku... Juk iššūkis ir tikslas - panašūs, kaip ir šių didžiųjų keliautojų atradėjų. Atrasti mūsų Ilkšiuko ypatybes, pirmiesiems sužinoti tai, ko mes dar nežinome. Ko apie save nežino ir pats Ilkšius.

Jei Jus sudomino tokios neįprastos kelionės perspektyva, jei galėtumėte ir norėtumėte suteikti katinėliui prieglobstį, susisiekite, prašom, su jo globėja Gintare (Vilnius), tel. 868973782. O Ilkšiukas tuo tarpu rengiasi kelionei ir žada būti geras, kantrus ir ištikimas pakeleivis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

24:31
02:39
00:43

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt