Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 14d. 12:19

Iš „Maximos“ paviljono išlaisvintas išsekęs katinas, reikalinga pagalba (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Gyvūnų mylėtojų puslapyje perskaitėme pranešimą, kad „Maximos" bazės užrakintame lauko paviljone įstrigęs katinas, kuris kasdien verkdamas šaukiasi pagalbos.

Gyvūnų mylėtojų puslapyje perskaitėme pranešimą, kad „Maximos" bazės užrakintame lauko paviljone įstrigęs katinas, kuris kasdien verkdamas šaukiasi pagalbos.

Perskaitėme ir tą pačią dieną susiorganizavę gaudyklę, nulėkėme į vietą. Istorija tikrai neišgalvota, tik apmaudu, kad pagalbos šauksmas pasiekė tik tada kai katinas jau baigė visą gerklę prarėkt, susižaloti, dehidratuoti ir baisiai sublogti. Iš darbuotojų supratome, kad jis čia išbuvo ilgai... Kiek tiksliai, neaišku, bet šertas buvo tik kartą. Apsauginiai teigė, kad ne vieną kartą buvo bandyta gaudyti įsibrovėlį, bet vis nesėkmingai.

Atvykę paprašėm atrakinti paviljoną, o viduje jau pasitiko išvartytų vazonų vaizdai ir aštrus „žymėjimo“ kvapas. Beje, tas paviljonas tai tarsi lauko palapinė, kuri žiemai būna užrakinama ir neveikia, tad joje šaltis toks pat kaip lauke, tik tiek, kad vėjas nepučia. Per didžiausius šalčius, katinukas gyveno čia... Jei tai galima pavadinti gyvenimu, nes didžiąją laiko dalį jis praleisdavo šaukdamasis pagalbos ir tikėdamas, kad galbūt gaus nors šiek tiek maisto. O jo negavo. Į gaudyklę pakliuvo akimirksniu. Kai tik sugrįžom, jis tupėjo joje, o bliūdelis, kuriame buvom sudėję konservuką, buvo net išlaižytas.

Išvydome baltą katinuką su rainu „šalmu“ ir „liemene“, ne patį didžiausią gražuolį, didžiulį, koks tik sugebėjo būti šitiek laiko nevalgęs. Praminėme jį Fricu. Dedant į dubenėlį sausą maistą, jis išsižiojęs gaudė jį ore. Parsivežę namo ilgai svarstėme, ką toliau daryti su šiuo dainorėliu, nes dainos netilo ne tik paviljone, bet ir mūsų namuose, VšĮ „Naminukų" globoje. Fricas morčiauja!

Nors važiavome su mintim, kad tai visiškai laukinis katinas ir beliks tik išlaisvinus jį iš paviljono, paleisti, staiga supratome, kad jis ne tik siaubingai išalkęs, bet ir trykšta noru draugauti. Vienai iš „Naminukų" globotinių, Melisai teko nusileisti ir užleist narvą Fricui. Nusprendėme savaitėlę skirti jo gydymui ir stiprinimui, o tada kastruoti.

Frico kailis atrodo labai nekaip, todėl prireiks „strongholdo“- apie 35 lt. Nuplikęs šonas ir žaizda jame (tikimės, kad ne grybelis), tad reikia veterinaro apžiūros - apie 20-25 Lt, taip pat kokybiško maistelio, padedančio atstatyti reikaimų medžiagų kiekį ir galų gale kastracija- apie 40-60 Lt.

Katinukas jau saugus, šyla VŠĮ „Naminukų“ globoje, bet tam, kad pasirūpinti juo iki galo, neišsiversime be Jūsų pagalbos, todėl labai prašome neabejingus šiai istorijai, prisidėti prie Frico gelbėjimo operacijos.

Prie Frico gydymo galite prisidėti paaukodami pinigėlių į „Naminukų” sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodydami “Fricui”. Iš anksto dėkojame už pagalbą ir bendradarbiavimą!

VšĮ „Naminukai“

Įmonės kodas: 302712405

Banko sąskaitos nr. LT557300010130312940 (Swedbank)

SWIFT/BIC kodas HABALT22

Temos: 1 Pagalba
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt