Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 29d. 10:14

Iš šaltos sodybos gniaužtų: linksmuoliai rainiukai ieško namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Vieną ankstyvą rytą mums paskambino labai susikrimtęs pensininkas iš sodų bendrijos ir pranešė, kad grįžęs namo, rado jam primestus du, be galo draugiškus, švarius, jaunus...

Vieną ankstyvą rytą mums paskambino labai susikrimtęs pensininkas iš sodų bendrijos ir pranešė, kad grįžęs namo, rado jam primestus du, be galo draugiškus, švarius, jaunus rainiukus. Katinėliai niekur nesitraukia nuo jo namų, glaustosi, lipa ant rankų ir prašo šilumos. Deja, kad ir kaip vyriškis žavėjosi katinėliais, jų pasilikti negalėjo (žmona užgynė net apie tai kalbėti).

Liūdniausia, kad visoms organizacijoms atsisakius padėti dėl vietų stygiaus, pensininkas net buvo pradėjęs regzti mintį vežti juos ir tiesiog užmigdyti, nes anot jo, geriau staigi mirtis negu šaltis, lėtas vargas ir valkatavimas... Šalia gyvenanti jo kaimynė pasipasakojo kaip be vargo užmigdė savo katę, tad ir su šiais galima pasielgti taip pat! Žinoma, suskubome pasakyti, kad Lietuvos įstatymai draudžia sveikų gyvūnų migdymą ir kad taip pasielgus gresia atsakomybė ir jam pačiam. Bet laikas tiksėjo ir reikėjo ieškoti staigaus sprendimo kaip išgelbėti kačiukus, kol susikrimtusio pensininko kaimynai, vėl nepradėjo jo masinti nedoriems žygiams.

Ir kaip nudžiugome, kai jau tą patį vakarą, išplatinus dviejų rainiukų pagalbos šauksmą, atsiliepė Gabija! Mergina, kuri jau ne pirmą kartą padeda „Naminukų“ globotiniams.

Kitą rytą važiavome į susitikimą su pensininku ir dviem nuostabiais rainiukais, Gabijos pramintais Bobu ir Marliu! Tą akimirką, kai susitikikome, buvo galima suprasti: kad ir kokios mintys prieš tai sukosi pensininko galvoje, jam rūpėjo mažylių likimas, jis jaudinosi ir siaubingai pergyveno dėl jų. Pasakojo kaip vėjui ūžiant už lango vakarais, jis atsiguldavo ir negalėdavo užmigti, apsėstas minčių, kad kažkur šalia jų namelio, susispaudę šąla du kačiukai. Tuomet palaukdavo kol žmona užmigs ir tyliai išsliūkindavo atsinešti kačiukų į prieangį, o anksti rytą, kol žmona dar miegodavo, išnešdavo juos atgal...

Šiandien broliukams Bobui su Marliu nebereikia kaip valkatėlėms vaikščioti nuo durų prie durų, tikintis, kad kažkas pasigailės ir numes kąsnelį nuraminti jų alkiui. Jie turi saugų prieglobstį. Deja, ne namus, o laikiną prieglobstį...

Todėl beprotiškai draugiški ir jaukūs 2 mėn. katinėliai ieško tikrų namų! Bobas (trumpaplaukis) ir Marlis (ilgesnio plauko) tvarkingi kačiukai, sveiki, turintys puikų apetitą ir humoro jausmą!

Gal Tavo gyvenime iki pilnos laimės trūksta tikro draugo šalia? Jei taip, tiek Bobas, tiek Marlis yra pasiruošę išpildyti Tavo lūkesčius!

Dėl vieno iš katinėlių (arba dėl abiejų) galite skambinti globėjai Gabijai 8 671 05838 arba „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

P.S. Atsiradus rimtiems kandidatams iš kito miesto, bandytume organizuoti transportą.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt