Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 10, 13:55

Išduotas katinėlis liūdi prieglaudoje, skubiai reikalinga pagalba

Išdavystė dažnai reiškia neišvengiamą ir skausmingą draugystės pabaigą. Draugystės, kuri kažkada buvo pati svarbiausia. O gal nebuvo?  Šiuo atveju tai turbūt jau nebesvarbu. Per...
Temos: 1 Pagalba

Išdavystė dažnai reiškia neišvengiamą ir skausmingą draugystės pabaigą. Draugystės, kuri kažkada buvo pati svarbiausia. O gal nebuvo?  Šiuo atveju tai turbūt jau nebesvarbu. Per trumpą savo gyvenimą metų su puse katinėlis šitai jau suspėjo patirti. Dabar dažnai jis savęs klausia, o kokias klaidas aš padariau, kad mane išdavė? Ką aš padariau, kad mane įskaudino? Kuo nusikaltau, kad likau be namų, vienas tarp svetimų? Atsakymo į šiuos klausimus jis jau neberas. Nerandame ir mes. Nors dvasinio skausmo gydymas yra gan sunkus dalykas, tačiau katinėlis yra pasiryžęs dėti visas pastangas, kad pasitikėjimas žmogumi sugrįžtų.

Išduota, maža, įskaudinta širdelė... Taip, išdavystė skaudina. Tačiau meilė atleidžia ir nelaiko akmenų užantyje. Katinėlis svajoja apie idealią meilę. Jis moka atleisti. Nors širdelėje randai liko visam gyvenimui, bet viltis dar neprarasta. Jis žino, kad laikas gydo sielos žaizdas, bet... Jo, laiko, mes ir nebeturime... Nes katinėlis prieglaudoje atsisako ėsti... Padėkite mums rasti išeitį iš šios keblios situacijos. Vienatvė išduotajam baisus dalykas, o ir neįveikiamas.

Negalime su tuo susitaikyti. Todėl kreipiamės į Jus - visos Lietuvos gyvūnų mylėtojus. Daugiau pagalbos prašyti nebeturimo ko. Tapkite šios išduotos širdelės, turinčios švelnų ir minkštą kailiuką, šeimininkais ar laikinais globėjais. Jis tikrai neliks skolingas. Jis išmokys Jus prisiimti atsakomybę ir mielai dalinsis su Jumis bendrais rūpesčiais. Be to, ir Jūs jausitės laimingi ir reikalingi, leisdami su murkiančiu gyvūnėliu ilgus žiemos vakarus.

Katinėliui 1,5 metų, jis skiepytas ir kastruotas.

+370 698 13734
VŠĮ "Katino svajonė"
Kaunas

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt