Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išduotos širdys: trys jaunos katės ieško namų

Baltukė ir Baltanosė
Baltukė ir Baltanosė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kuo susijusios raudonos sportinės mašinos ir katės? Ogi tuo, kad tokia mašinyte labai patogu atvažiuoti prie prieglaudos ir palikti namų katės atvestą nereikalingą prieauglį. Ką...

Kuo susijusios raudonos sportinės mašinos ir katės? Ogi tuo, kad tokia mašinyte labai patogu atvažiuoti prie prieglaudos ir palikti namų katės atvestą nereikalingą prieauglį. Ką padarysi, kad namie netelpa. Prieglaudoje juk tilps.

Tik... Tie, kuriems niekad neteko atsakyti „ne“ po balkonu vargstantiems beglobiams, mirusio šeimininko paliktiems našlaičiams, pasimetusiam varguoliui, niekad nesupras, kaip skauda širdį, kai paskutiniame laisvame stelaže tenka apgyvendinti tokių „šeimininkų“ pamestus neišdovanotus naminukus.

Ne dėl to, kad jų negaila, o dėl to, kad jais turėjo pasirūpinti tie, kas nesužiūrėjo katės. Deja, jiems neskauda širdies nei dėl šių, nei dėl tikrųjų beglobių. Kol visuomenė teisins tokius žmones, kad esą jie neturėjo kitos išeities, tol jie ir toliau taip elgsis, nesterilizuos augintinių ir išpūtę akis tvirtins, kad juk nedaro nieko blogo – nemeta į gatvę. O kad gatvėje turi pasilikti benamiai mažyliai, kurių nebegalima paimti į globą, nes nėra vietos – jie, deja, nesuvokia. Liūdna, ponai...

O katytės? Jos nustebusios dairosi ir truputį bijo, nes vietoj namų tenka gyventi grotuotame stelažiuke. Labai ieškome joms gerų namų, protingų, atsakingų, mylinčių šeimininkų. Visos trys paaugliukės – dailutės, minkštutės, jaukios. Jos 5-6 mėn. amžiaus.

Naudojasi kraiko dėžute, mielos žmogui, nešiojamos ant rankų, smalsios, tik dabar kiek pasimetusios ir liūdnos.

Bengaliukė, – pati drąsiausia iš sesučių, ryškaus rainumo, platesnio snukučio, labai išraiškingų akių katukė. Ir turbūt niekas nenuginčys, kad itin daili.

Baltukė droviausia, bet irgi jauki, imama ant rankų, prisiglaudžianti. Baltanosė – juokinga ir miela, o patekusi į geras sąlygas neabejotinai taps žaisminga išdaigininke.

Katytės laukia jūsų Minsko pl. 33a, „SOS gyvūnų“ prieglaudoje. Prieš atvykdami pasiskambinkite tel. 8 683 69502 (dienos metu).

Sterilizacija – su nuolaida.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt