Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išdurta akytė, išmušti dantukai... Vargšiukė ligoniukė Niusia labai prašo paramos gydymui.

Šaltinis: 15min
0
A A

Gimė vargšė Niusia gatvėje prieš kelis metus. Tai nuosavų namų kvartalas prie PC "Europa". Jaunutė, gražutė, bet baikštukė. Prie maitintojų prieina, glaustosi, bet į rankas...

Gimė vargšė Niusia gatvėje prieš kelis metus. Tai nuosavų namų kvartalas prie PC "Europa". Jaunutė, gražutė, bet baikštukė. Prie maitintojų prieina, glaustosi, bet į rankas nesileidžia. Bandė ją gaudyti kačių mylėtojos sterilizacijai - vis nepavykdavo. Kartą vargšiukė atšliaužė sužalota akele. Pasidarė dar atsargesnė, dar baikštesnė. Be gydymo, kažkokiu stebuklingu būdu ta akelė išbėgo ir ji liko vienaakė. Po kažkiek laiko ir vėl nelaimė - ar ji pakliuvo po ratais, ar gavo iš kokio akmens (ten ohoho kokių veikėjų gyvena!) - grįžo sumuštu snukučiu, išmuštais dantukais vienoje pusėje. Ir vėl nepadėsi, neprisileidžia.

Na, kažkaip nabagė prisitaikė gyventi be dantukų, skaudančiu žandikauliu. Bet nelaimės nesiliovė. Gavome pranešimą, kad Niusiai labai labai blogai. Jau ketvirtą parą neėda ir vienintelis šios nelaimės teigiamas dalykas - pavyko ją sučiupti. Nusilpusi, dehidratuota katytė nebesipriešino ir leidosi globėjai paimama už "čiupros". Reikėjo skubėti į gydyklą. Nesupratome, kodėl katytė anemiška, neėda, iš pažiūros nesimatė jokių ligos požymių. Vaje vaje... kokie cirkai prasidėjo gydykloje. Niuska nė nesiruošė leistis apžiūrima, pikta ir nelaiminga visais būdais bandė "susidoroti" tiek su manimi, tiek su gydytojomis. O juk ir tyrimų, ir lašelinių reikia - skubiai! Teko katukę primigdyti. Apžiūrėjo, atliko kraujo tyrimus, nustatytas stiprus kvėpavimo takų uždegimas. Palikome katytę stacionare.

Baisiausia, kad būtinos kasdienės injekcijos, kas labai sudėtinga - tik su spec. įranga. Laimei, katytė pradėjo valgyti. Kraujo tyrimai rodo uždegimą, bet vidaus organai sveiki, parametrai normoje. Virusinių (leukemijos ir imunodeficito) ligų testai neigiami.


Labai reikalinga parama jos gydymui, tyrimams. Jei būtumėm ją palikę gatvėje, šiandien nebebūtų apie ką rašyti. Padėkite atsiskaityti su klinika.
Ačiū labai.

Reikalinga parama: apžiūra ir kraujo tyrimai - 200 lt;
Gydymas ir stacionaras - 280 lt;
Bus reikalinga sterilizacija - 60 lt.

skambinkite: 8689 73782, 8615 58898
rašykite: info@rainiukas.lt
skaitykite: http://www.rainiukas.lt
prisijunkite: http://www.facebook/rainiukas.vsi
Mūsų rekvizitai paramai:
VšĮ „Rainiukas“, 302733794
A/S LT 56 7300 0101 3075 8928
Dėkojame už Jūsų gerą širdį.

Komentarai
Temos Dantys
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt