TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Išgelbėta iš pusnies, Tina ieško namų!

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Turbūt nesuklysime teigdami, kad jauna, didžiaakė katytė Tina tapo „Kalėdinio tvarkymosi“ auka. Kad ir kaip keistai ir žiauriai tai nuskambėtų išmetamų gyvūnų ypač padaugėja prieš...

Turbūt nesuklysime teigdami, kad jauna, didžiaakė katytė Tina tapo „Kalėdinio tvarkymosi“ auka. Kad ir kaip keistai ir žiauriai tai nuskambėtų išmetamų gyvūnų ypač padaugėja prieš šventes. Matyt, apimti tvarkymosi karštinės žmonės visiškai susipainioja ir pradeda nebeskirti kur daiktas, o kur šeimos narys.

O kalbant paprasčiau, visi naujus metus nori pradėti be bėdų, todėl neretai užsilikusios augintinių atžalos keliauja tiesiog į gavę. Tiesiai į pusnį. Kaip ir Tina, patupdyta vėlų vakarą šaltam žiemos speige. Ir sunku būtų patikėti, kad ši sveika, švari, prie žmogaus pratusi katytė gimė kur nors rūsyje. Per daug patikliai ir nuolankiai Tina siekia žmogaus rankų, o vos pajutus jų šilumą ima murkti, trintis, glaustytis!

Vėlų vakarą vos pamačius savo išgelbėtojus Tina šoko jų vytis murkdama pagalbos ir nepalikdama nė menkiausios vilties likti nepastebėta. Ir kaip galėjai ją palikti?

Tina atkeliavo pas „Naminukų“ savanorę Gabiją, kuri jau ne pirmą kartą traukia nelaimėlius išmestus į gatvę. Bet žinoma nutūpė čia tik laikinai, kad pusnyje nenušaltų savo uodegytės.

O dabar šiek tiek apie Tiną: jai krenta vaikiški dantukai, o tai reiškia, kad Tina maždaug 5-6 mėnesių paaugliukė. Ji tvarkinga, savo reikalus atlieka į dėžutę, o miega lovoje. Kur žmogus, ten ir Tina: jai viską reikia stebėti, jausti ir girdėti! Jos akys milžiniškos, didelės ir naivios... Dar mažai suprantančios gyvenimą, gal ir gerai... Matyt, Tina nesupranta ir to, kad gatvėje atsidūrė ne atsitiktinai. Na ir tegu ji galvoja, kad tai tik šaltas nutikimas atvesiantis ją pas tikruosius šeimininkus!

O šeimininkų Tina laukia, nori ir svajoja, todėl galėdami suteikti šiai žavuolei namučius, skambinkite globėjai Gabijai 8 671 05838 arba „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt