Mažylė Bafi buvo rasta Naujojoje Vilnioje kartu su pijokais, tik ne linksmai lenkianti taurelę, o negailestingai stumdoma ir spardoma šalin. Vos 1,5 mėn. kaukazo ir vokiečių aviganio mišrūniukė Bafi, anksti atplėšta nuo mamytės, tarp girtų žmonių kojų ieškojosavo laimės. Bet jos čia nerado.
Nežinia iš kur girtuokliai surado sau šį žaisliuką, bet tvirtino, kad tiksliai žino, kokių tai veislių mišinys ir kad Bafi kažkada užaugs ir bus ganėtinai didelė draugė. Tik ne jiems. Tik ne tiems, kurie spardo ir šaiposi iš mažo bejėgio, verkiančio šuniuko.
Netrukus „Naminukai“ sulaukė pagalbos prašymo iš Naujojoje Vilnioje gyvenančios, nuolat gyvūnus globojančios Viktorijos, pagalbos prašymo suteikti laikiną prieglobstį šiai mažai meškutei. Žinoma, negalėjome likti abejingi, ir atvykome.
Mažylė Bafi jau gavo vaistų nuo kirminų, buvo išmaudyta ir dabar saugiai glaudžiasi „Naminukų“ savanorės, globėjos Astos namuose. Ši žavi meškutė dar tarsi kūdikėlis pavirkauja ir glaudžiasi prie šilto buteliuko, o vos išvydusi žmogų, lekia bičiuliautis ir prašo žaisliuko, pamasažuoti savo augančius dantukus! Bafi visai nelepi, turi puikų apetitą ir humoro jausmą.
Mes nepažadame, kad Bafi bus kaip du vandens lašai panaši į kaukazo, ar vokiečių aviganį, taip pat nesame garantuoti, ar ji augs tokia pat didelė, bet jau dabar galime pažadėti, kad ji paveldėjo pačius geriausius veislių ypatumus ir bus neabejotinai puiki draugė Tau, būsimas šeimininke!
Bafi ieško namų, kur būtų laukiama ir mylima, kur jos niekada niekas nespirs su koja šalin. Vilnonis, pūstas kailiukas jau dabar rodo, kad Bafi galės gyventi ne tik namuose, bet ir lauko voljere, tad, jei atpažinai čia savo draugę, čiupk ragelį ir skambink:
Globėja Asta 8 614 69186 (Vilnius)! www.naminukai.org
VšĮ „Naminukai“ Kodas: 302712405 A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank)






