Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išgelbėtas iš siaubo kambario, Reinas ieško namų!

Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Ši ištrauka istorijos, iš kurios buvo išgelbėtas juodas katinėlis Reinas: „Septyni išsigandę katukai buvo rasti iki lubų apkrautame šiukšlėmis, senais daiktais, dvokiančiais...

Ši ištrauka istorijos, iš kurios buvo išgelbėtas juodas katinėlis Reinas: „Septyni išsigandę katukai buvo rasti iki lubų apkrautame šiukšlėmis, senais daiktais, dvokiančiais skudurais bute. Išmatos, supuvęs maistas, vėmalai, nudvėsusių gyvūnų lavonai.Visi katukai pūliuojančiom akim, sloguojantys, dehidratavę, vos paeinantys, smirdantys ir alkani...”


Reinas, dar visai jaunas katinėlis, maždaug 1 metų amžiaus, todėl šiandien galime tik pasiguosti, kad laikas, kurį jis praleido įkalintas nenormalaus žmogaus bute, tebuvo trumpas jo gyvenimo etapas, kuris galbūt kada nors liks tamsi praeities šmėkla. Į „Naminukų” globą Reinas pateko baikštus, užguitas, visiškai nepasitiknitis nei žmogumi, nei savimi.


Ir taip norėtųsi iš jo juodos galvelės ištrinti visą jo patirtį, viską ką buvo matęs, pažinęs, jautęs ir ko bijojo. Nes kolkas jam vis dar baisu. Tvarkomas narvelyje vis dar susigūžia ir verkia, lyg pasąmonė sakytų jog turi nuo kažko gintis. Reinas vis dar mokosi. Visko iš naujo.


Jis jau kastruotas, greit bus paskiepytas. Svajojame, kad atsirastų žmonės, kurie suteiktų Reinui šansą pažinti kitokį pasaulį. Šiuo metu jam itin sunku socializuotis, dienas leidžiant prieglaudos narvelyje, todėl svajojame, kad atsiras namai arba globa, kur jis turės daugiau laisvės nei pusantro kvadratinio metro...


Juodukas Reinas ieško kantrių, gerų, supratingų šeimininkų, kurie padėtų jam adaptuotis ir po truputį paleisti senas baimes. Manome, kad Reinas ateityje būtų pakankamai savarankiškas katinėlis, todėl galėtų gyventi tiek bute, tiek name, tiek kaime.


Jei galite šiai gelbėjimo istorijai suteikti tai kas svarbiausia- laimingą pabaigą, skambinkite 8 648 30077 (Naminukai, Vilnius) arba 8 605 46795!


P.s. Atsakingai apsisprendusiems transportas organizuojamas ir į kitus miestus.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt