TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Išgelbėti iš po variklio dangčio „mechanikai“ – Striukis ir Bukė. Ieškome paramos

Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Gavome pranešimą, kad žmogus su automobiliu iš kažkur parsivežė du kačiukus, o šie dabar nardo stovėjimo aikštelėje ir slapstosi po skirtingų automobilių variklių dangčiais. Jei...

Gavome pranešimą, kad žmogus su automobiliu iš kažkur parsivežė du kačiukus, o šie dabar nardo stovėjimo aikštelėje ir slapstosi po skirtingų automobilių variklių dangčiais. Jei jų nepaimsime, niekas nesiterlios, sės ir po darbo važiuos namo. Po variklio dangčiais palindę kačiukai paprastai žūsta. Jei ne iš karto, sutraiškyti mechanizmų, tai sustojus kur sankryžoje prie šviesoforo arba kieme, būtinai palenda po kokios mašinos ratais. Situacija, kaip visuomet, reikalaujanti marias laiko ir kvepianti įpareigojimu – „privalai paimti, kitaip žus“. Tai ne ta situacija, kai va, jie pratę prie šio kiemo, turi katę mamą, juos ten pašeria, gal kaip nors išgyvens. Ne, situacija labai aiški: jei per stebuklus pavyks, ištraukus kačiukus iš po kapoto bėdos nesibaigia, reikia dar juos kažkur padėti. Paleidus kur toliau, jie grįš į „saugią“ vietą – artimiausią automobilį, žiopliukai.

Striukis ir Bukė – mažyčiai, vos nuo žemės matomi broliukas ir sesytė. Oi pavargo savanorės, Gintarė ir Jūratė, kol traukė juos iš siaurų tarpų tarp tūkstančio detalių. Priėjimas nepatogus, bet kaip nepaimsi, neatsargus žingsnis – ir jau kačiukas giliau... Jau nekalbu apie apkandžiotus pirštus. Vargais negalais pavyko juos ištraukti! Šaunuolės. O dar didesnė šaunuolė Irena, kuri sutiko sau „porą kilpelių ant kaklo užsiveržti“, pasiūlydama laikiną globą.

Šių mažylių dar laukia ilgas kelias iki padovanojimo – parazitų naikinimas, skiepukai, reiktų dar kažkiek gramų priaugti, o tai kaip iš konclagerio atrodo. Todėl visų gerų žmonių labai prašome prisidėti prie mažylių išlaikymo. Jei norite paremti šiuos du „mechanikus“, pavedime neužmirškite nurodyti „Striukui ir Bukė“.

Skambinkite: 8689 73782, 8615 58898

rašykite: info@rainiukas.lt
skaitykite: http://www.rainiukas.lt
prisijunkite: http://www.facebook/rainiukas.vsi
Mūsų rekvizitai paramai:
VšĮ „Rainiukas“, 302733794
A/S LT 56 7300 0101 3075 8928
Dėkojame už Jūsų gerą širdį.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt