Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išgelbėtos iš rūsio spastų katytės ieško namų

Džika ir boksiukas
Džika ir boksiukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar jums teko dalyvauti susirinkime, kur rengiamasi ką nors žudyti? Patikslinu, namo gyventojų susirinkime. O štai Vilniuje, Karoliniškėse, toks neseniai vyko. Gyventojai svarstė,...

Ar jums teko dalyvauti susirinkime, kur rengiamasi ką nors žudyti? Patikslinu, namo gyventojų susirinkime. O štai Vilniuje, Karoliniškėse, toks neseniai vyko. Gyventojai svarstė, kaip atsikratyti mažų benamių kačiukų, kurie apsigyveno rūsiuose. Taip, rūsiuose, bendrose patalpose kačiukams ne vieta. Bet užkalti langus ir uždaryti duris, kad jie ten nusibaigtų - ar tai yra išeitis? Nekalbant, kad įstatymai draudžia žiauriai elgtis su gyvūnais, ar tie žmonės mąstė apie tai, kad kačiukų laukia baisi mirtis iš bado ir troškulio?..


Turbūt apskritai nelabai mąstė, nes kitas klausimas darbotvarkėje buvo, ką daryti su merginomis, kurios norėjo pagelbėti kačiukams, o būtent - pagauti juos ir arba paimti globai, arba bent jau išleisti lauke, jei jie visai laukinukai. Kieme pavojinga, bet bent jau šansas yra. O jiems nenorėjo duoti nei vieno šanso...

 

Kačiukai buvo sugauti, merginoms pagelbėjo šauni kalytė Džika, kuri rasdavo tarp šlamšto pasislėpusius miauklius ir duodavo ženklą. Du, paskui dar vienas, paskui dar - iš viso keturios žavingos rainiukės. Jos kol kas neturi namų, bet joms pasisekė. Skirtingai nei tam mažyliui, kurį jau anksčiau užkalė sandėliuke... Jautriems žmonėms siūlau nežiūrėti paskutinės nuotraukos.


Mieli skaitytojai, prašome jūsų netgi trijų rūšių pagalbos. Visų pirma, katytės ieško gerų namų arba laikinos globos. Jos mažytės, mielos ir visos skirtingos. Kol kas joms liūdnoka, nes ankštoje erdvėje nelabai pasiausi, bet gal tai greitai pasikeis? Gal likusį gyvenimą jos bus mylimos, lepinamos ir glostomos?.. Taip, tikrai taip turi būti!


Pūkuotoji Pūka - drąsi tyrinėtoja, netgi moka kabėti narve aukštyn kojomis! Mažylės akys užburia, ji gražaus ilgo plauko, užaugus turės prašmatnią apykaklę.


Rusnė su balta apykakle ir baltom pirštinaitėm - ramesnė, ji stebėtoja. Rusva nosytė lyg tikrina - ar priėjęs žmogus geras, gal ką skanaus atnešė, ar išleis palakstyti?..


Melisa - pilkutė gražuolė. Kol kas dar atsargi, dar nedrįsta pasitikėti žmogumi, bet yra tokio amžiaus, kai šiek tiek pastangų - ir ji taps puikia naminuke.


Paskutinioji pagauta Žūža - šeimynos smarkuolė. Oi mėgsta gąsdinti, oi rodo charakterį! Nors kol kas nieko baisaus niekam ir nepadarė... Ir neturėtų, jei atsargiai ir švelniai su ja elgsitės. Prijaukintas tigriukas - tai tokia šauni pergalė, kad visą likusį gyvenimą galima ja didžiuotis ir pasakoti draugams, kokia kadaise šnypštukė buvo ši solidi rainė...

Dėl katyčių kreiptis gustinabuivydaite@gmail.com, 8 648 68677.


Visų antra, kadangi merginos atliko ir dar turi atlikti sveikatinimo procedūras šauniajam ketvertukui, be to, reikia parodyti rainiukes veterinarams, labai prašo prisidėti bent po truputį tuos, kas gali, nes liūdna, kai visi ploja, palaiko, o kai reikia padėti, lieki vienas... Banko saskaita - LT534010042403247760, Gustina Buivydaitė, pervesdami parašykit "kačiukams rūsinukams". Ačiū.


Visų trečia, prašome nebūti abejingiems tokiais atvejais. Kačiukai tikrai nesvajoja gyventi rūsiuose, graužti gyventojų saugomas bulves ir tamsoje maklinėti. Jie nekalti dėl to, kad jų mama katė laukinukė, kad ją kažkas kažkada išmetė arba atsivedė kieme tokia pati nelaiminga katė... Jeigu nei vienas iš šimto namo gyventojų negali priglausti gyvūnėlio, galima prašyti gyvūnų globėjų pagalbos, o ne ieškoti vinių ir lentų...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt