Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 13d. 15:09

Išmestas iš 4 aukšto: labai reikalingi nauji namai

Merkelis apdegintais ūsai ir antakiais buvo negailestingai išmestas iš 4 aukšto. Įvykį mačiusi moteris stvėrė kačiuką į glėbį ir atnešė į prieglaudą - gyvybės vagonėlius....

Merkelis apdegintais ūsai ir antakiais buvo negailestingai išmestas iš 4 aukšto. Įvykį mačiusi moteris stvėrė kačiuką į glėbį ir atnešė į prieglaudą - gyvybės vagonėlius. Merkelis tikras gerietis, rankinis, trintukas. Mūsų žiauriame ir pilname neapykantos pasaulyje šis kačiukas būdamas gerumo spindulėlis taip pat galvojo apie visus, kad visi aplink geri ir nėra jokio blogio šiame pasulyje. Jis toks mielas ir geras, patiklus ir mylintis žmogų, todėl jam atrodė, kad visi tokie aplink. Vargšas mažylis kaip jis klydo. Išmestas kaip šiukšlė iš 4 aukšto katinėlis patyrė didelį šoką, jam buvo prakirsta lūpa, gerklytė pribėgo kraujo.

Merkelis šiuo metu prieglaudoje, uždarytas ankštame narvelyje. Jis vis tiek tiki žmogumi, apimtas ant rankų murkia ir glaustosi. Mielas, geras, naivus padarėlis. Ieškome jam pačių geriausių namų, kad niekada nebereikėtų nusivilti pasauliu, kuris Merkeliui net ir po patirtų žiaurumų atrodo gražus.

Katinukas dar ir be galo gražus - ilgesnio balto su trupučiu juodo kailiuku, ryškiomis smaragdinėmis akytėmis. 

Merkelis jaunutis iki 1 m. amžiaus kačiukas. Tel. 865354521, 865244093

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

09:12
07:48
01:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt