Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 28d. 15:26

Išmestas nepageidaujamas prieauglis, skubiai ieškome globos ar namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Rugpjūčio 27 d. į LGGD Vilniaus skyrių kreipėsi Nemenčinės (prie Vilniaus m.) gyventoja ir prašė pagalbos dėl šunelių jauniklių (apie 3 - 4 mėn.), kurie buvo tiesiog atvežti ir palikti ties vieno namo tvora.

Rugpjūčio 27 d. į LGGD Vilniaus skyrių kreipėsi Nemenčinės (prie Vilniaus m.) gyventoja ir prašė pagalbos dėl šunelių jauniklių (apie 3 - 4 mėn.), kurie buvo tiesiog atvežti ir palikti ties vieno namo tvora.

Žmonės, kurie kreipėsi į mus, nėra abejingi gyvybei, tačiau priglausti šunelių savo namuose jie galimybės neturi, nes jų teritorijoje laksto „kaukaziukas", kuriam šie pamestinukai gali būti vienas kąsnis. Iš viso išmestos buvo trys kalytės. Vienai skambinę žmonės rado namus iš karto, sakė pasiūlė kaimynams.

Likusios (ir įsikūrusios prie tos tvoros, kur jomis atsikratė, ant medinių padėklų, o naktį po jais) yra dvi mažylės, kurioms LABAI SKUBIAI REIKIA GLOBOS AR NAMŲ. Neabejinga moteris maitina jas, bet visi žinome, kad rizika niekieno šuneliams ir dar tokiems, kurie patys apsiginti negali, yra labai didelė: neturi mažylės tos saugios pastogės, kur galėtų ramiai laukti tikrųjų šeimininkų. Abi yra meilios, geros, nebailios, draugiškos, linksmos (kol kas).

Skambinkite tel. nr. 8 606 50618  arba 867508376

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt