Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 22d. 07:00

Išmesti prie konteinerio. Ieškome namų arba globos katinėliams

Visi kuo puikiausiai žinome, kad šiukšles reikia mesti į konteinerį. Bet protu nesuvokiama, kad kažkas gyvą padarėlį palaikė šiukšle ir tokių būdu nusprendė atsikratyti atsakomybė...

Visi kuo puikiausiai žinome, kad šiukšles reikia mesti į konteinerį. Bet protu nesuvokiama, kad kažkas gyvą padarėlį palaikė šiukšle ir tokių būdu nusprendė atsikratyti atsakomybės.

Kauno rajonas, Šatijų sodai. Prieš geras 2 savaites, tarsi grybai po lietaus prie konteinerių išdygo du broliai šaunuoliai - ryži gražuoliai. Puikiai suprantame kaip jie ten atsirado. Kažkas laiku nesterilizavo savo katės, nenusaugojo, ši šeimininkus „aprūpino“ prieaugliu. Matomai palaikė, kol katė vaikus maitino (gi katei taip sveikiau), šie paaugo, o tada juos nutrenkė kaip šiukšles.

Katinukams dabar apie 4 mėnesius, visiški naminukai, murkia, glaustosi, į rankas juos paimti gali kas tik nori. Bėda, kad konteineriai visai šalia kelio, aišku ne magistralė, bet vasarą soduose baisiau nei magistralėse.

Šiems nuostabiems ryžiukams skubiai reikia saugaus kampelio, neskaitant pavojaus patekt po ratais, jiems jau ir akytės truputį patraiškanoję. Maistelio broliukams netrūksta, sodininkai kol kas nusiteikę geranoriškai, pamaitina juos, vaikai dar ir namelius jiems pastatė. Tik norinčių priglausti nėra.

Jeigu galite ryžiukams pasiūlyti namus arba laikiną globą, skambinkite tel. Nr. 867103041,  867724366.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt