Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išniekintam katinėliui reikalinga pagalba

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Anot Karolinišikių gyventojų, katinėlis rajone atsirado prieš pusmetį. Tai dingdavo, tai vėl pasirodydavo. Šiandien jis pastebėtas su didžiuliu pliku gumbu - augliu ant nugaros,...

Anot Karolinišikių gyventojų, katinėlis rajone atsirado prieš pusmetį. Tai dingdavo, tai vėl pasirodydavo. Šiandien jis pastebėtas su didžiuliu pliku gumbu - augliu ant nugaros, susigūžęs ir dehidratavęs dėžėje po balkonu. Be šitos nelaimės žmonės pasakojo, kad bejėgį ir sergantį gyvūną naktį kažkokie pikti girti žmonės neva bandė „savais būdais“ iškastruoti. Kaip tas vyko, ir kas buvo padaryta, galės pasakyti tik veterinarai. 

Su gyvūnų globėja, gyvenančia Karoliniškėse, kur valkatauja katinukas, sutarėm, kad jį palaikys kelias valandas, kol nulėksime jo gabenti pas vet. gydytojus. 

Vėliau bus reikalinga laikina globa - laikini namai, kur katinėlis bus gydomas ir lauks savo tikrųjų namų. Žinoma, jei tik nepavėlavome ir gyvūno būklė dar pataisoma...

Visų prašome pagalbos. Kačiukas jau laukia vizito pas veterinarą. Dar nežinome tikslios sumos, kiek kainuos gydymas, tikriausiai operacija ir stacionaras, jei tik kur nors tokį varguolį priims. 
Labai prašome prisidėti. 

Bet labiausiai už viską pasaulyje šiam nuskriaustam gyvūnui reikalinga GLOBA. Rūpestingas žmogus ir meilė daro stebuklus - katinėlis labai greitai atsigaus tiek fiziškai, tiek ir morališkai. Atsiliepkite, kas galite padėti katinukui laikina globa! Taip pat ieškome galinčių paremti vargšiuką.

Po apžiūros bus aišku, ar katinuką galėsime talpinti stacionare. Jei taip, stacionaras dienai be vaistų kainuos 10-15 lt. Plius vaistai, maistas - labai sunku pasakyti sumas. Padėkite mums išgelbėti šį ligoniuką. Jei prisidėsite prie gydymo ir gelbėjimo, rašykite „Karoliniškių katinėliui“.

Skambinkite, rašykite: 861558898; 868973782. info@rainiukas.lt www.rainiukas.lt

VšĮ „Rainiukas“
Į/k 302733794
Swedbank
LT567300010130758928
SWIFT/BIC HABALT22
 

Temos Pagalba
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt