Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 7d. 08:14

Išplėšta didžiulė dalis Agato kaklo audinių...

Sužinojome, kad prie vienos kačių mylėtojos namų atklydo vargšas juodas katinukas. (Pašilaičiai, Vilnius). Buvo naktis, globėja pajautė, kad nuo gyvūno sklinda klaikus kvapas....

Sužinojome, kad prie vienos kačių mylėtojos namų atklydo vargšas juodas katinukas. (Pašilaičiai, Vilnius). Buvo naktis, globėja pajautė, kad nuo gyvūno sklinda klaikus kvapas. Suprato – kažkur pūvanti žaizda. Katinėlis sudžiuvęs, dehidratuotas, silpnas, tamsoje matėsi didžiulė žaizda ant kaklo. Kitą dieną atvykome palikti įrangos, kad žmonės ligoniuką sugautų. Jei 30 laipsnių karštis, pažeisti audiniai apmirę, įtarėme, kad „darbuojasi“ ir musių lervos... Pasisekė – mums atvykus, dienos metu, atėjo tas nelaimingas Agatas. Tokį siaubą buvau seniai mačiusi. Bailus, nepasitikintis žmonėmis, bet dar vis besidomintis daktrariška dešra jis ėjo artyn. Varge, tu varge.... Delno dydžio pūliuojanti žaizda, apmirę audiniai tabaluojasi, gili, kraujinga skylė ir klaikus vaizdas, kurį norėtųsi tuoj pat pamiršti. Norėjau čiupti rankomis, tiek jo gaila buvo. Bet ne, pernelyg atsargus ir bailus. Palikome įrangą. „Medžioti“ sužalotą katinėlį sutiko ten gyvenantis Mindaugas. Nuoširdžiai dėkojame!
Pirma diena buvo nesėkminga – katinėlis neėjo į gaudyklę. Tačiau kitą dieną pasisekė!

Šiuo metu Agatas stacionare. Chirurgė žaizdą sutvarkė, iškastravo katinėlį. Ačiū Vaidos gydyklos personalui už priežiūrą. Šis mūsų globotinis „su charakteriu“, tačiau merginos puikiai susitvarko – kasdien vaistai, žaizdos valymas, tepalai.

Šį kartą pasisekė. Nemirė jis kur vienas kirminų ryjamas... O juk viskas galėjo būti kitaip. Negaliu patikėti, kad niekas nematė tokio sužaloto katino! Nematyti neįmanoma...

Agatai, sveik greičiau, katinėli.

Visų gerų žmonių prašome prisidėti finansiškai. Katinukas mažiausiai mėnesį sėdės stacionare. Reikės mokėti už procedūras, vaistus, priežiūrą, kastraciją, nuparazitinimus. Reikalinga milžiniška suma (tikimės tilpti į 1000 lt). Mes neturime iš ko taupyti tokiems ekstra atvejams, nes pastaruoju metu kas minutę po tokį ar panašų. Labai reikalinga finansinė parama Agatui. Padėkite mums jį išgydyti.

Dėkojame visos komandos ir Agato vardu. Katinėlį galite aplankyti Vaidos gydyklos stacionare.
Išgydysime ir paleisime jį atgal, nebent atsiras norinčių Agatą priglausti į kokią sodybą. Jei turite noro – skambinkite. Dėkui.

Všį „Rainiukas“
+370 615 58898, + 370 689 73782
El.paštas info@rainiukas.lt
A/S: LT 56 7300 0101 3075 8928 (Swedbank)

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt