Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 30d. 09:51

Išsekusi ir serganti Flora prašo pagalbos

Katytė Flora iš prieglaudos į namus iškeliavo gegužės 29 -ąją, sveika ir guvi. O vakar, lygiai po dviejų mėnesių, grįžo vos pastovinti ant kojų, tik kauliukai ir oda iš jos belikę...

Katytė Flora iš prieglaudos į namus iškeliavo gegužės 29 -ąją, sveika ir guvi. O vakar, lygiai po dviejų mėnesių, grįžo vos pastovinti ant kojų, tik kauliukai ir oda iš jos belikę. Pasak buvusių šeimininkų - gydyta, bet greičiausiai visai ne nuo to. Gydęs veterinaras lyg ir cukraligę nustatė.

Vakar Flora iškart buvo nuvežta į kliniką. Ten jai padaryti morfoliginis ir inkstų bei kepenų biochemija, nustatytas cukraus kiekis kraujyje. Cukraus kiekis padidėjęs, bet ne tiek kad reiktų leisti insuliną. Tačiau kepenų rodikliai normą viršija 3 kartus ir pati Flora pageltus. Bendras kraujo tyrimas rodo anemiją ir išsekimą. Katė jau turbūt ilgą laiką nevalgo.

Mūsų Florytė palikta stacionare, bus sulašinti skysčiai. Šansų yra, jeigu pradės valgyti. Kitaip... teks su ja atsisveikinti ir, kad ir kaip būtų gaila,  teks išlydėti į amžinus medžioklės plotus.

Už vakarykštį vizitą, kraujo tyrimus ir lašines Flora klinikai liko skoloje 120 Lt. Ir mes, ir Florytė būsime dėkingi už Jūsų pagalbą mažinant katytės skolą. Jeigu norite pervesti pinigėlių, mokėjimo paskirtyje rašykite - katytei Florai.

VŠĮ Katino svajonė
Įm. kodas 302899022
LT177300010133391531 (Swedbankas)

Jeigu norite pasiteirauti apie Floros sveikatą, skambinkite: Tel. 8 698 13734, 8 612 96972

info@katinosvajone.lt
http://www.katinosvajone.lt

P.S. Nuotraukoje Florą matote dar tada, kai ji buvo graži ir sveika. Kai tik iš klinikos gausime naujų Floros nuotraukų, su Jumis pasidalinsime.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt