Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 4d. 08:45

Išsityčiojimas iš bejėgio mažo katino: pririštas už letenos duobėje!

Paskambino susirūpinęs vaikinas ir papasakojo, kad duobėje sėdi už virvės pririštas mažytis kačiukas. Pririštas tvirtai, už letenos. "kad nepabėgtų". Suveržta letena vos ne iki...

Paskambino susirūpinęs vaikinas ir papasakojo, kad duobėje sėdi už virvės pririštas mažytis kačiukas. Pririštas tvirtai, už letenos. "kad nepabėgtų". Suveržta letena vos ne iki kaulo - sutinusi kaip arbūzas, nebevaldoma, nežinia, ar pavyks ją išsaugoti, o kačiukas alkanas, ištroškęs, nežinia, kiek laiko prasikamavo toje duobėje. Greičiausiai tai neprižiūrimų vaikų darbas. 

Paleisti su sužalota koja kačiuko negalima, priglausti nėra kur, o gydyti nėra už ką.
Organizacijoje tragiška situacija. Nebeturime iš ko gydyti ir išlaikyti jau prisiimtų gyvūnų. Apie naujus negalime nė galvoti.
 
Labai prašome padėti vargšui mažyliui. Apmaudu, kad kačiukas buvo tyčia pririštas ir paslėptas, kad jo niekas nerastų, nepamatytų. Tik atsitiktinumo dėka kažkieno žaidimų auką pastebėjo geras žmogus..
 
Dabar ieškoma, kur jį apžiūrėtų gydytojas. Skubiai reikalinga parama apžiūrai ir gyvūno išlaikymui, taip pat laikina globa iki padovanojimo. Kitaip, jei lūžių nėra, turėsime mažylį paleisti atgal. 
Esame pastaruoju metu patys "įstumti į duobę". Toks įspūdis, kad vien ligoti, sužaloti mirtininkai kasdien plūsta šviesos greičiu, o žadėti globoti iki padovanojimo gyvūnai lieka be laikino prieglobsčio. 
 
Ačiū labai už pagalbą.

 

 

Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ,
Paramos gavėjo kodas: 302733794,
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928

skambinkite: 8689 73782, 8615 58898


rašykite: info@rainiukas.lt

skaitykite: http://www.rainiukas.lt

prisijunkite: http://www.facebook/rainiukas.vsi

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt