Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išskirtinė katytė Baiba ieško namų!

Šaltinis: 15min
0
A A

Jos pagalbos prašymas būtų likęs niekieno nepastebėtas – be nuotraukos, be variantų, tik telefono numeris ir prierašas - „LABAI SKUBU“. Labai skubiai buvo ieškoma maitinanti katė...

Jos pagalbos prašymas būtų likęs niekieno nepastebėtas – be nuotraukos, be variantų, tik telefono numeris ir prierašas - „LABAI SKUBU“. Labai skubiai buvo ieškoma maitinanti katė naujagimiui-kačiukui, kurį žmonės rado malkinėje Trakuose. Pasak jų, vietinė katė nusprendė perkraustyti savo šeimyną, bet vienas mažylis įkrito tarp malkų. Matyt, praradusi jėgas ir viltį ištraukti savo naujagimį, katė išėjo. O kačiukas liko vienas, įstrigęs spąstuose. Net kai gerieji žmonės jį rado ir padėjo prieinamoje vietoje klykiantį iš bado ir šalčio – mama nebegrįžo...

Ne visi žino, bet tikimybė išgelbėti naujagimį-kačiuką  yra labai nedidelė. Tądien „Naminukų“ savanorė susitarė, kad kačiuką gerieji žmonės atveš  į Vilnių. Pamatę, netikėjom, kad ji išgyvens: neatsimerkusi, su visa bambagyslę, beveik šalta ir atsisakanti mišinuko... Bet likimas turėjo kitų planų. Gerai, kad katės nemoka skaičiuoti! O gal ir moka, bet „Naminukų“ globoje netikėtai atsiradusi  katė-mama su savo naujagimiais priglaudė ir svetimą našlaitę.

Jos vardas – Baiba. Nes ji tokia maža, keista, susivėlusi  „marsietė“. Jai 3,5 mėnesio, bet ji visa dar telpa delne. Ilgą laiką manėm, kad tai - murzinas baltas kačiukas, bet paaugusi Baiba nustebino Siamo veislės katėms būdingais patamsėjimais ir nuostabiomis akvamarino spalvos akimis. Ji nepaprastai švelnaus charakterio, žaisminga katytė, kuri atbėga šaukiama ir miega susiraičiusi ant kelių. Labiausiai ji mėgsta skaniai valgyt, ridenti kamuoliuką ir ilgai šildytis saulėje. Ji tikra švaruolė: žino, kur mažos katytės turi atlikti savo reikalus ir nepamiršta po to nusiprausti.  Žinoma, Baiba seniai atsikratė blusų ir kirmelių, todėl ji visiškai pasiruošusi mylavimo ir niurkymo seansams.

Baibai visą gyvenimą bus būtinas kokybiškas, skalsus maistukas. Vaikystėje jai pritrūko jėgų, mamos pieno ir saulės kaip reikiant užaugti. Galbūt ji visą gyvenimą liks ypač maža, o gal kada nors nuspręs užaugti. Bet tiek jos išvaizda, tiek charakteris yra ir bus nepaprastas.

Jei pamilote šią stebuklingą katytę iš pirmo žvilgsnio ir norite savo namuose auginti beveik tikrą „marsietį“, turėsite:

- paaugusią katytę būtinai sterilizuoti

- kasmet skiepyti

- sočiai šerti kokybišku maistu

- žaisti, mylėti, rūpintis ir niekada neišduoti.

Visai nedaug už tokį stebuklą, ar ne? Katytė nedovanojamą į „kaimą pelių gaudyti“, jos vieta – mylinčio žmogaus glėbyje.

Teirautis galite:

- paskambinę telefonu globėjai Margaritai 8 606 98473 (Vilnius) darbo dienomis 10-14 val. ir savaitgaliais.

- paskambinę „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)

Jei niekas neatsiliepia, pabandykit paskambinti vėliau.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt