Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 6d. 10:31

Jau šiandien jos laukia gatvė... Padėkite rasti namus ar laikiną globą

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Ji pasiklydo, o gal ją ir išmetė... Vieniša ir niekam nereikalinga... Sliūkino iš vieno gatvės galo į kitą ieškodama bent kiek saugesnės užuovėjos ir kąsnelio gurgiančiam...

Ji pasiklydo, o gal ją ir išmetė... Vieniša ir niekam nereikalinga... Sliūkino iš vieno gatvės galo į kitą ieškodama bent kiek saugesnės užuovėjos ir kąsnelio gurgiančiam kirminui pilve nuraminti.

Pėdino koja už kojos, nuleidusi galvą, susigūžusi ir bijodama pakelti akis į žmogų. Vieni ėjo pro šalį gūžčiodami pečiais, kiti ėjo net neatsisukdami, tartum bijodami to, kad vien tik pažiūrėjus į vargšą bejėgį gyvūną, tapsi už jį atsakingas. Ai, juk kai nieko nematai ir nieko negirdi, širdies neskauda. Taip ir gyventi yra daug paprasčiau...

Vis tik buvo tokių, kurie nepraėjo pro šalį. Parsinešė ją namo, pamaitino, pagirdė, paglostė. Tik... kaip žinia, bėdos po vieną niekada nevaikšto. Šeimos vaikui pasireiškė stipri alergija, dėl kurios katelės likimas vėl pakibo ant menko siūlelio. Šiandien jos vėl laukia gatvė, šiąnakt jos patalu bus ant žemės nukritę medžių lapai, o skanesnis kąsnelis – tik tai, ką ras šiukšliadėžėje.

Pati ji rinktis neturi iš ko... bet gal mes galime padėti, kad tiek iškentusi, radusi prieglobstį, ji vėl netaptų bename? Jeigu norite pasiūlyti šiai gražuolei savo namus arba norite ir galite ja pasirūpinti iki ji ras sau gyvenimo skirtus žmones, skambinkite  860563957 (Vilnius)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt