Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jauna katė skubiai ieško namų

Šaltinis: 15min
0
A A

„Šiurpus katytės nusikaltimas“ ir šeimininkų nuosprendis – mirties bausmė! Taip būtų pasibaigęs šios sveikos, jaunos (net metų neturinčios), sterilizuotos katytės gyvenimas,...

„Šiurpus katytės nusikaltimas“ ir šeimininkų nuosprendis – mirties bausmė! Taip būtų pasibaigęs šios sveikos, jaunos (net metų neturinčios), sterilizuotos katytės gyvenimas, jeigu apie tai nebūtų išgirdusi to žmogaus bendradarbė, kuri išsigandusi galimos baigties, puolė gelbėti ne savo katę.

Paskatinti aplinkinių kalbų, kad mirties adata per žiauru, šeimininkai nusprendė katytei skirti kitą bausmę- kalėjimą sanitarinėje „Grindos“ tarnyboje, kur viskas jau buvo sutarta. Jei jau sukat galvą, kuo taip prasikalto ši katytė, tai anokia čia paslaptis: kelis kartus po svečių apsilankymo ji ne vietoje „paliko po balutę“. Taip- tikrai tik kelis kartus, ir taip,- tai jai nebuvo atleista (net nesigilinant į priežastis).

Tiesiogine to žodžio prasme katytei Majai gelbėjant gyvybę, ją kelias dienas sutiko pagloboti tų žmonių bendradarbė, kuri ir kreipėsi pagalbos į „Naminukus“. Todėl skubiai ieškome šiai gražuolei naujų, gerų namų! O ši nuostabi trispalvė gali didžiuotis ne tik savo dailia išvaizda, bet ir puikiu būdu. Nuo pat pirmos dienos pas globėją, savo reikalus atlieka kraiko dėžutėje, taip pat draugiškai sugyvena su kitais gyvūnais, yra labai jauki, rami, mėgstanti žmogaus draugiją. Majai maždaug 7-12 mėn., ji švari, sveika, sterilizuota.

Jai labai reikia namų, nes globėja netrukus išvyks atostogauti ir katytei gresia likti be vietos, todėl jeigu ieškote draugės visam laikui ir galite šiai žaviai trispalvytei suteikti namus, nedvejodami skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime kelti ragelio, rašykite žinutę).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt