Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 24d. 21:44

Jauna rainiukė Avietė prašo padovanoti jai namus!

Katytė Avietė buvo išgelbėta iš „namo vaiduoklio“ netoli kino teatro. Name, virtusiame landyne, jau ne pirmus metus raina katytė vedė rainas šeimynėles. Avietė yra katytė iš jos...

Katytė Avietė buvo išgelbėta iš „namo vaiduoklio“ netoli kino teatro. Name, virtusiame landyne, jau ne pirmus metus raina katytė vedė rainas šeimynėles. Avietė yra katytė iš jos paskutiniosios vados (jos mama jau sterilizuota).


Šiuo metu rainiukei maždaug 5-6 mėn., ji „nuparazitinta“, paskiepyta ir netrukus bus sterilizuota. Prisitaikymas namų globoje Avietei nebuvo lengvas, nes nuo pat vaikystės ji žmogų buvo įpratusi matyti tik kaip keistą sutvėrimą paliekantį maisto, šalia apgriuvusio namo, kuriame ji gimė. Bet ne kaip draugą, ne tą, kuris glosto, gina ir myluoja. Todėl patekus pas gerą globėją, Avietė gan ilgai dvejojo ir nesuprato, kad į ją tiesiama ranka yra draugystės ženklas, o ne grasinimas.
Tačiau per kelis mėnesius, ši raina paaugliukė padarė didelę pažangą ir dabar jau pati prieina nekviesta, sukasi apie kojas, nori būti glostoma ir gyventi šalia žmogaus. Žinoma, staigūs judesiai arba negirdėti garsai dar glumina, tačiau laikui bėgant Avietė bus dar drąsesnė.


Ši gražuolė smalsiom akytėm ieško šeimininkų! Jei gali padovanoti Avietei jaukius namus skambinkite jos globėjai Margaritai 8 606 98473 arba „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt