TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunas, be galo žavus šeimininkų ieškantis katinėlis Selfis

Šaltinis: 15min
0
A A

O čia nuostabusis jaunuolis Selfis, kurio gyvenime visos aplinkybės klostėsi lyg netyčia, lyg pačios patyliukais pametėdamos jam galimybę keisti savo likimą. O jis buvo mažas ir...

O čia nuostabusis jaunuolis Selfis, kurio gyvenime visos aplinkybės klostėsi lyg netyčia, lyg pačios patyliukais pametėdamos jam galimybę keisti savo likimą. O jis buvo mažas ir labai drąsus. Ir pasiryžęs pasinaudoti bet kokia proga jeigu tik ji reikš, kad galbūt kažkada jis bus pamiltas. Vienintelis. Draugas vardu Selfis.

Tąkart Selfiui kažkas pakuždėjo, kad netoliese atvykus mergina gelbėja vieną kačiuką. Vieną? Kodėl vieną? Selfis tuoj pat nulėkė patikrint situacijos, ir tąkart būdamas vos kelių mėnesių pyplius, trypčiojo aplink atvykusią savanorę bandydamas paaiškinti, kad ir jis tiesiog privalo vykti kartu, nesvarbu, kad už gelbėjamą draugą yra gerokai stambesnis ir neatrodo taip baisiai sergantis, bet- na ir kas, kaip viskas mums beatrodytų, gatvėje jis jaučiasi blogai, draugai užgaulioja, mama neprižiūri, ir jei tuoj pat niekas jo nepasitupdo į dėžutę ir nesiveža kartu, puls po automobilio ratais. Va taip!

Taip Selfis dar vasarą atkeliavo į laikiną savanorės globą. Šiuo metu jau nebe vaikeliui Selfiui maždaug 5-6 mėn., jis švarus, sveikas, tvarkingas ir paskiepytas. Bet vis dar jaučiantis, kad kažko trūksta, lyg laimingai prasidėjusi kelionė dar nesibaigė, ir Selfis nesitveria kailyje, kada gi galės žengti tą išdidų paskutinį žingsnį, bet jau ne į laikinus, o į savo namus. Na kur gi Jūs, šeimininkai? Kas Jūs, kurie pakviesit jį į vidų? Kas priimsit jį kaip draugą, guodėją ir užtarėją?

Selfis- aktyvus, žaismingas, draugiškas ir geras. Žinoma, jo žaidimai kaip ir jauno bernioko ne visada švelnūs, tiesą sakant, jis tikras pamaiva (nieko keisto- jis globojamas jaunų ir žavių merginų kompanijoje), mėgsta ir pasigirti ir parodyti savo medžioklės sugebėjimus, jis tiesiog dega noru gyventi šalia žmogaus.


Jei ieškote puikaus, socialaus katinėlio, skambinkite jo globėjai Indrei 8 659 02205 arba „Naminukams“ tel. nr. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt