Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunas, nuskriaustas vilkšunis skubiai ieško namų arba globėjų

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėja gražiausios metų šventės, tačiau dalies žmonių širdyse, panašu, kad nei meilės, nei atjautos nepadaugėja. Šiomis dienomis visi kuopiam namus, puošiam eglutes, svarstom, ką patieksime ant šventinio stalo.

Artėja gražiausios metų šventės, tačiau dalies žmonių širdyse, panašu, kad nei meilės, nei atjautos nepadaugėja. Šiomis dienomis visi kuopiam namus, puošiam eglutes, svarstom, ką patieksime ant šventinio stalo. Tik vieni tai daro su džiaugsmu ir meile, o kiti „apsivalymą" supranta ne visai taip, kaip reikėtų, ir namus apvalo ne tik nuo purvo ar susikaupusio šlamšto, bet ir nuo atsibodusių augintinių. Tik kaži, kas tų žmonių supuvusias sielas apvalys?..

Švenčių laukimas nemielas ir visiškai nedžiaugsmingas šio straipsnelio herojui. Gruodžio 18 dienos vakare Klaipėdos rajone rastas labai žmogaus nuskriaustas šunelis. Panašu, kad šunelis buvo smaugtas, o jei ne smaugtas, tai laikytas siaubingomis sąlygomis. Ant kaklo nuo virvės ar grandinės didžiausi šašai ir žaizdos. Šunelis, pavadinas Čipsu, labai sulysęs, pavargęs, bet draugiškas, nori žmogaus dėmesio. Truputį bailiukas, nes akivaizdžiai buvo mušamas, tačiau turėtų greitai apsiprasti. Čipsas dar jaunutis, ne daugiau nei 1 metų laiko. Ūgio gana nemažo. Jį savo namuose trumpam priglaudė neabejinga mergina, bet laikyti galės tik iki gruodžio 21-22d, nes tada turės išvažiuoti.

LABAI IEŠKOMI NUOLATINIAI ARBA LAIKINI GLOBĖJAI. Jei galite padėti, skambinkite dabartinei globėjai Nestai nr 862655000.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt