Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunutė 3 mėnesių be galo žavi kalytė ieško namų arba bent jau laikinos globos

Šaltinis: 15min
0
A A

Trakų rajone, Vosyliukuose, buvo atsikratyta dviem nedidukais (maždaug 3 mėn. šuniukais), vienas iš jų jau rado globą, tačiau vieniša kalytė dar laukia išsigelbėjimo. Neabejinga...

Trakų rajone, Vosyliukuose, buvo atsikratyta dviem nedidukais (maždaug 3 mėn. šuniukais), vienas iš jų jau rado globą, tačiau vieniša kalytė dar laukia išsigelbėjimo. Neabejinga moteris išvydusi, kad šuniukai išmesti tiesiog prie judraus kelio ir bežaizdami vis išlekia į gatvę, parsivedė likusią kalytę į savo sodo kiemą, tačiau pastogės suteikti negali.

Dabar moteriai ramybės neduoda ne tik prasta sveikata, bet ir kieme išdygusi mažylė, kuriai nėra kur dingt. Nežinome, kokie planai ir kokios mintys sukasi moters galvoje, jei greitu metu neatsiras globėjai, tačiau skubame jų ieškoti, kad vėliau netektų gailėtis dėl nelaukto istorijos finalo...

Mielieji, gal kas galite suteikti laikiną prieglobstį (iki padovanojimo) šiai šauniai kalytei, kuri dabar iš esmės yra be vietos? „Naminukai“ pasirūpintų mažylės dovanojimo reikalais, taip pat aprūpintume maistu ir visomis priežiūros priemonėmis, tik padėkite išgelbėti suteikdami jai saugią vietelę.

Būsime be galo dėkingi jei nenusisuksit nuo šio pagalbos prašymo ir atkreipsit dėmesį į šias, tiesiai į Jus žiūrinčias akytes, ir prašančias pagalbos! Atsiradus globėjams, transportą iki Vilniaus suorganizuotume.

Jei tik galite šią kalytę priglausti laikinai ar su visam, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077, Vilnius (Jei negalime pakelti ragelio, parašykite žinutę).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt