Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunutė 8 mėn. sterilizuota katytė Elita svajoja rasti namus

Šaltinis: 15min
0
A A

Jaunutė, maždaug 8 mėn. pūstauodegė Elita buvo išgelbėta Baltupių mikrorajone, tiesiai iš po gaisrinės stoties langų. Nors kiemas, į kurį atklydo (o gal buvo išmesta) gan uždaras,...

Jaunutė, maždaug 8 mėn. pūstauodegė Elita buvo išgelbėta Baltupių mikrorajone, tiesiai iš po gaisrinės stoties langų. Nors kiemas, į kurį atklydo (o gal buvo išmesta) gan uždaras, tačiau svajonių gyvenimo net iš tolo nepriminė: speigui atėjus tekdavo šildytis po šiltais automobilių varikliais, o pūstelėjus pūgai- lįsti po kiemo egle.


Elita savo kieme turėjo kelis gerbėjus (žmones), kurie besižavėdami jos grožiu ir gailėdami liūdno likimo, ją pašerdavo, tačiau jiems peržengus savo namų slenksčius ji ir likdavo tik katytė kitoje durų pusėje: kur nei šilumos, nei meilės nei saugumo, tik išlikimo kova.


Ir vieną dieną pūstauodegei Elitai tiesiog „iškrito gera korta“ ir ji pakliuvo į laikiną namų globą. Katytė jau sterilizuota, „nuparazitinta“, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Tiesa, dar baikštoka, bet su kiekviena diena daro pažangą ir vis labiau pasitiki žmogumi: glostoma mėgaujasi, murkia, dieną ramiai miega, o vakare dar vaikiškai pasiaučia. Ji be galo graži, primena voverytę, o jos kailiukas švelnus kaip pūkas.


Eli trokšta turėti namus... Gerus, tikrus namus ir mylinčius šeimininkus! Jei galite tai padovanoti, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 arba jos globėjai Monikai 8 626 14626 (Vilnius).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt