Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jei jis būtų vaikas, mokytųsi puikiai

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Žinot, būna vaikai tokie „banditai“ – juda, kruta, vietoj nestygsta, išdykauja, mokslai jiems nesiseka... O būna tokie tvarkingi, nosinytes švarias nešiojasi kišenėlėj, visą košę...

Žinot, būna vaikai tokie „banditai“ – juda, kruta, vietoj nestygsta, išdykauja, mokslai jiems nesiseka... O būna tokie tvarkingi, nosinytes švarias nešiojasi kišenėlėj, visą košę rytais suvalgo, klauso mamytės, tėvelio ir mokytojų, neužmiršta „ačiū“ sakyti ir netampo mergaičių už kasų. Tokie pirmūnai, dešimtukininkai, kur per pertraukas mokykloje koridoriais nelaksto. 

Taigi, šis straipsnis skirtas mūsų pavyzdingam mažiui Em. Ūgtelėjo, išryškėjo jo ypatingas charakteris. O mes už pilvų susiėmusios pasakojam Jums ir tikimės, kad toks va išskirtinis, drovus ir unikalus katuliukas greitai suras Tave, tą, kurio namuose dar vis trūksta Em.

Em labai myli žmogaus draugiją. Švelniai ir smalsiai artėja, glaudžiasi ir prašo draugauti. Paimtas ant rankų ir glostomas burkia LABAI daug ir LABAI garsiai. Savo meilę ir prieraišumą jis išreiškia švelniai priglusdamas prie veido ir kelis kartus lyžteldamas skruostą savo „švitriniu“ liežuviu.

Mėgsta kitų katinukų draugiją, sutartų ir su šuneliu, manome. Dar prieš kelias dienas jis rūsio kambarėly gyveno kartu su jau padovanotais savo broliu (buvo toks banditas, dvejetukininkas) ir su gražuole įsesere. O dabar liko vienas. Liūdi be galo. Todėl skubame jam surasti namus arba laikinus globėjus, kur jis bent vakarais mėgautųsi žmogaus draugija ir neverktų iš sielvarto. Nes dabartiniame kambarėly jį globėja aplanko kartą per dieną ir labai neilgam.

Em turi išskirtinį kailiuką – tokį šviesiai juodą, o saulės spinduliams apklojus – išryškėja tamsesni dryžiai. Em labai tvarkingas, neišrankus maistui, kiek atsargus ir atidus. Žiūri į akis ir bando perskaityti mintis – gudrus toks, moksliukas. Em atrodo kaip 3 mėn kačiukas, toks smulkutis, nors jam jau apie 5. Toks jo dailus sudėjimas. 

Priglauskite Em. Tegu Kalėdas sutinka jau naujuose namuose. O jei dar po egle Kalėdų senis atneš kokį skanėstą.. Em ir bijo, kad tam rūsy neaplankys jo Kalėdų senelis, nes durys baisiai sunkiai atsidaro. 
Trumpai tariant – super katinas, tik neturi namų. Padarykite jam dovaną – padovanokite normalų gyvenimą. Ačiū!


Skambinkite, rašykite: 861322686; 861558898; 868973782 (Vilnius)
www.rainiukas.lt
info@rainiukas.lt 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vaikas
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt