Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jie liko be namų už išdykavimą: skubiai reikalinga globa

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Beveik prieš mėnesį buvo išgelbėta Pikutiškių šeima – mama ir du vaikai. Mamą sterilizavome, perlaikėme ir paleidome, įsitikinę, kad ji bus saugi ir maitinama. Du broliukus...

Beveik prieš mėnesį buvo išgelbėta Pikutiškių šeima – mama ir du vaikai. Mamą sterilizavome, perlaikėme ir paleidome, įsitikinę, kad ji bus saugi ir maitinama. Du broliukus globojo Vaiva. Prieš dvi savaites apsidžiaugėm, kad abu mažyliai iškeliavo į vienus namus. Dovanojimas, kaip visuomet, su sutartimi, kurioje yra punktelis: „bet kada grąžinti“, užtikrinantis gyvūnui saugumą – kad nebus perduotas kitiems fiziniams ar juridiniams asmenims.

Naujuosius šeimininkus būtinai ir neišvengiamai įspėjame apie tapetų, baldų draskymą, gėlių „persodinimą“ ir visus kitus mažiems kačiukams būdingus dalykus. Šiuo atveju taip nutiko, kad žmonės neįvertino galimybių ir daugiau nebegali laikyti mažylių. Žinoma, pas globėją Vaivą vieta jau užimta (net kelis kartus globotiniai pasikeitė) ir grąžintiems 3 mėn. padūkėliams nėra kur pasidėti. Esame dėkingi jau buvusiems šeimininkams už duotas kelias dienas surasti kitą prieglobstį.

Kasdien plūsta nauji globotiniai, kasdien kažkas reikalauja atsiimti globojamą gyvūną, o jau išgelbėti nepadovanojami. Vargu, ar bent vienoj prieglaudėlėje yra laukiantys sugrįžtančių tušti narvukai... Taip ir pas mus – vos globotinis iškeliauja, nedelsiant į jo vietą atskuba kitas nelaimėlis. Abu kačiukai sveiki, pasirengę skiepytis. Kad ir kaip bebūtų liūdna, kažkokia padovanotų gyvūnų dalis sugrįžta. Nepadeda nei milžiniškas nemalonus abiems šalims klausimynas, nei gąsdinimai, kokia didžiulė atsakomybė turėti augintinį. Tūkstančius kartų kaltiname save, kad kažką ne taip padarėme ir nereikėjo dovanoti. Bet jei būsimų šeimininkų sprendimą lemia kelių savaičių augintinio paturėjimas, nieko negalime padaryti.

Labai prašome pagalbos perimant Pikutiškių brolių, Lenono ir Einšteino, globą. A, kokie jie? Energingi, žaismingi, žvitriom akelėm, stačiom uodegėlėm. Tvarkingai be išimčių naudojasi kraiko dėžute. Ačiū.

 

Skambinkite: 861558898; 868973782

info@rainiukas.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt