Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jie nori keliauti į namus jau šiandien

Šaltinis: 15min
0
A A

Šiuo metu „Katino svajonės“ savanoriai veterinarijos gydyklos stacionare glaudžia keletą mažylių. Jie sveikučiai, meilučiai, bet ilgai likti ten negali, nes kur gi matyta, kad...

Šiuo metu „Katino svajonės“ savanoriai veterinarijos gydyklos stacionare glaudžia keletą mažylių. Jie sveikučiai, meilučiai, bet ilgai likti ten negali, nes kur gi matyta, kad sveiki gyvūnai gyventų klinikos stacionare. O ir vaikyste nelabai ten pasidžiaugsi. Koks džiaugsmas gali būti gyvenant narve.  Juk gydyklos darbuotojai gali laiko skirti tik tiek, kiek jo atlieka nuo tiesioginių darbų.

Rytoj keletą mažylių iš stacionaro būtinai turime pasiimti. Tik kur juos padėti. Prieglaudoje karantinas – neskiepytus priimdami pasmerksime ligoms, o gal ir net pačiam blogiausiam, nes mažyliai, kaip žinia, labai ligoms neatsparūs.

Labai prašome neabejingųjų pagalbos – priglauskite, laikinai ar visam laikui, bent vieną mažylį. Smėlinis kačiukas – berniukas, rastas prieglaudėlės kieme esančioje kačių šėrykloje. Kieme su kate liko dar tys mažyliai, bet negalime pagelbėti kitiems, kol iki galo neišgelbėti vieni. Labai norime jiems kuo greičiau padėti, kol nežuvo po automobilių ratais, kol dar ne per vėlu.

Įspūdingo rainumo kaliuko katytė - maždaug 3 mėnesių amžiaus, paimta iš po balkono. Taip pat su jais yra ryžas katinėlis (jo nuotraukos kol kas neturime). Dar du kačiukai kitos veterinarijos gydyklos stacionare (foto taip pat neturime).

Taip pat jų išlaikymui reikalinga ir parama – para stacionaro kainuoja 10 Lt. Už keturis kačiukus mokame – 30 Lt. Būsime dėkingi jeigu padėsite.

Tel. 8 698 13734, 8 612 96972, info@katinosvajone.lt

Rekvizitai paramai:
VŠĮ Katino svajonė
Įm. kodas 302899022
LT177300010133391531 (Swedbankas)
http://www.katinosvajone.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt