Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 20d. 14:47

Jiems gyventi liko labai nedaug: katinams reikalinga globa arba namai

Skambučio apie du sveikus kačiukus, esančius soduose, kuriuose ketinama taikyti eutanaziją, sulaukė ne tik „Naminukai“, bet ir visos kitos Vilniuje esančios gyvūnų globos...

Skambučio apie du sveikus kačiukus, esančius soduose, kuriuose ketinama taikyti eutanaziją, sulaukė ne tik „Naminukai“, bet ir visos kitos Vilniuje esančios gyvūnų globos organizacijos bei prieglaudos. Deja, nors vasara ir baigiasi, beprotiškas kačiukų antplūdis nemažėja, į kiekvieną atsilaisvinančią beglobiuko vietą kandidatuoja mažiausiai bent 10 beglobių.

Ne visi sulaukia savo eilės. Štai paskambino moteris, kuri sode rado du kačiukus. Galbūt nuskambės ironiškai, bet šiuos du kačiukus, kuriuos nuoširdžiai gydė ir maitino tas kelias savaites, dabar žmonės ketina „užmigdyti“, nes prieglaudos dėl vietų stygiaus negali jų priimti. Sode atostogavę žmonės grįžta į Vilnių, vaikas alergiškas, tad kačiukų su savim nepasiims, o sode nelieka, kas jais pasirūpintų, tik keli labai priešiškai nusiteikę suaugę katinai, kurie anot žmonių garantuotai sudraskys juos į gabalus...

Belieka tikėtis, kad šis pagalbos šauksmas dar nepavėluotas, nes skambinusi moteris jau kalbėjosi su keliais veterinarais iš Širvintų raj., kurie sutinko eutanazuoti šiuos du sveikus kačiukus. Akivaizdu, kad įstatymas, draudžiantis migdyti sveikus gyvūnus ar baimė prarasti veterinaro lincenziją kai kur kelia tik juoką (juk pinigai vertingesni už niekam nereikalingą gyvybę).

Nuostabus tamsus rainiukas – kačiukas, o rainiukė baltomis kojytėmis – katytė. Abu kačiukai be galo draugiški žmogui, besąlygiškai patiklūs, mėgsta užsiropšti žmogui ant kaklo ir tyliai murkti. Kartais praleidžiame ištisus mėnesius bergždžiai bandydami socializuoti laukinius kačiukus, o šie, tarsi gimę būti šalia žmogaus, gimę būti tikrais naminukais.

Jei galite išgelbėti gyvybę ir priimti vieną iš šių kačiukų, skambinkite tel. nr.: 8 623 96197 (žmonės suorganizuotų jų transportavimą iki Vilniaus, o gal net į kitus miestus). Jei galite priimti abu kačiukus laikinai globai iki padovanojimo, skambinkite „Naminukams” tel. nr.: 8 648 30077 (Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt