Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jos ateitis – būda ir grandinė. Kalytė ieško namų arba globos

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Istorija kaimuose beveik eilinė. Pas kažką kalė atsiveda šuniukų, juos arba paskandina, arba palieka, arba palieka bent vieną, po to išdalija aplinkiniams, kuriems, žinoma, tų š...

Istorija kaimuose beveik eilinė. Pas kažką kalė atsiveda šuniukų, juos arba paskandina, arba palieka, arba palieka bent vieną, po to išdalija aplinkiniams, kuriems, žinoma, tų šuniukų visai nereikia. Tai nutiko iš šiai mergytei. Žmonės paėmė ją iš kaimynų „vaikams pažaisti“, ketino netgi sterilizuoti (visgi per gerus pavyzdžius ir į kaimą ateina šioks toks supratimas), BET mažytė ėmė pjauti jų vištas. Ir nieko nuostabaus, nes yra jauna, labai judri, tiesiog trokštanti žmogaus dėmesio, meilės ir daugybės žaidimų. Esu tikra, kad tas vištas ji puolė ne iš medžioklės instinkto, bet tiesiog jas „sužaidė“. Už bausmę dabar jai atiteko gan rimta grandinė (nuotraukose matosi). Žmonės sutinka ją palaikyti (tačiau tik tokiomis „grandinės“ sąlygomis) iki kol bus rasti nauji namai. Pažadėjau jiems padėti.
Tad būtų nuostabu, jei atsirastų bent ir laikina globa (mes galėtumėme ją paimti daugiausiai kelioms dienoms, nes pačių kieme šiuo metu amsi trys šuneliai) arba nauji namai. Kalytė dar jauna, jai kaip tik keičiasi dantukai, tad naujuose namuose adaptuosis greit. Dar kartą pasikartosiu, kad ji be galo meili ir pati šoka į glėbį bet kam, parodžiusiam dėmesį. Nedidukė, daugiau, panašu, ir nebeaugs.
Kalytė šiuo metu yra kaime Kretingos rajone, galiu atvežti į Kretingą, suorganizuoti nuvežimą į Klaipėdą ar net Vilnių.
Tel. 867787395
Dovilė

 
 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt